Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. září 2021 20:40
Čas čtení 3:03
Vojtěch Vanda

Slavia si poradila s oslabeným Unionem Berlín 3:1. Nejprve skóroval Bah, výhru zachránili Kuchta a Schranz

Zdroj: ČTK/DPA/Robert Michael
SPORT SK SLAVIA PRAHA

Slavia Praha vstoupila do Evropské konferenční ligy pravou nohou.

Fotbalisté Slavie Praha odehráli první zápas „soutěže útěchy“. V základní skupině Evropské konferenční ligy stáli proti bundesligovému týmu Union Berlín. Vršovickým fotbalistům se podařilo ujmout se vedení v 18. minutě, kdy hostujícího brankáře překonal Alexander Bah. Pět minut před koncem šli navíc hostující do desíti, což pro sešívané znamenalo padesátiminutovou přesilovku.