25. listopadu 2021 20:43
Čas čtení 2:43

Slavia remizovala s Feyenoordem Rotterdam 2:2. Nizozemci hráli od konce prvního poločasu v deseti

Zdroj: ČTK/Kamaryt Michal
SPORT SK SLAVIA PRAHA

Slavia nezvládla důležitý souboj dotáhnout do vítězného konce.

Napraví Slavia Praha dojem z prvního vzájemného klání v Nizozemsku? Tak zněla otázka před čtvrtečním soubojem ve skupině E Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a  Feyenoordem Rotterdam.

A vršovičtí dokázali, že se poučili; ve 12. minutě šli do vedení díky gólu Petera Olayinky, na nějž ale do půl hodiny hry dokázal odpovědět hostující Dessers. Nizozemci ještě před koncem poločasu šli do deseti, kdy přísný rozhodčí Gestranius vyhodnotil faul Gilse na Nicolae Stanciua jako hodný červené karty.