Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. března 2022 16:12
Čas čtení 1:01
Radim Šlechta

VIDEO: „Vypadni s tím kolem.“ Pražští strážníci se pustili do cyklisty, tykali mu a mluvili na něj česky, i když nerozuměl

VIDEO: „Vypadni s tím kolem.“ Pražští strážníci se pustili do cyklisty, tykali mu a mluvili na něj česky, i když nerozuměl
Zdroj: Wikimedia (Creative Commons)/High Contrast/volně k užití
NEWS POLICIE ČR
Uložit Uložené

Policisté na magistrále zastavili cyklistu, který nejel při okraji vozovky. Ten si celý proces zásahu městské policie natočil.

Městská policie zadržela na magistrále cyklistu z Portugalska, protože nejel při kraji vozovky. Po zastavení jeho kola začala hlídka cyklistovi tykat a chovat se neprofesionálně. Cyklista si přitom celý postup policie natáčel a zveřejnil na svém Twitteru. V přibližně 10 minut dlouhém videu je vidět, jak s cizincem policisté jednají. Incident bude s oběma strážníky řešit pražská městská policie .

„Je zcela zřejmé, že chování našich strážníků nemá s profesionalitou nic společného. Je tedy na místě, abychom se za něj omluvili. Jednání hlídky ale není obrazem celé organizace. Oba strážníci budou řešeni v rámci pracovně právního opatření,“ napsala REFRESHERu Irena Seifertová, vedoucí kanceláře ředitele.

Domů
Sdílet
Diskuse