Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. března 2022 19:59
Čas čtení 1:15
Tereza Šnajdrová

9 tipů, jak se správně orientovat ve zprávách o situaci na Ukrajině

9 tipů, jak se správně orientovat ve zprávách o situaci na Ukrajině
Zdroj: TASR/AP
NEWS INVAZE NA UKRAJINĚ RUSKO UKRAJINA VÁLKA NA UKRAJINĚ
Uložit Uložené

Je tomu již 26 dní, co ruská vojska vtrhla na Ukrajinu a média po celém světě každý den mapují, jak se situaci vyvíjí. Vyznat se v takových zprávách není jednoduché, a proto ti přinášíme 9 jednoduchých tipů, jak se v nich orientovat.

Bude to již měsíc, co ruská vojska vtrhla na Ukrajinu a začala válka, která se stala hlavním tématem pro většinu médií po celém světě. Orientovat se v článcích, fotkách či videích z napadené země není jednoduché a když si k tomu ještě přičteme záměrně šířené dezinformace, čert aby se v tom vyznal. Zpravodaj On the Media proto vypracoval jednoduchý návod s 9 tipy, jak se správně orientovat ve zprávách o situaci na Ukrajině, tak čti dál a my ti ho přinášíme přeložený.

Doporučeno
Válka na Ukrajině: Internetem se šíří záběry z invaze, část z nich je ale zavádějící. Ministerstvo varuje před dezinformacemi Válka na Ukrajině: Internetem se šíří záběry z invaze, část z nich je ale zavádějící. Ministerstvo varuje před dezinformacemi 24. února 2022 16:00
Domů
Sdílet
Diskuse