Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
25. července 2023 v 16:26
Čas čtení 0:41
Radim Šlechta

The Rock podpořil hollywoodskou stávku rekordní částkou. Příspěvek prý nakrmí tisíce lidí

The Rock podpořil hollywoodskou stávku rekordní částkou. Příspěvek prý nakrmí tisíce lidí
Zdroj: Flickr/Aarón Sánchez/na voľné použitie
NEWS DWAYNE „THE ROCK“ JOHNSON
Uložit Uložené

Dwayne „The Rock“ Johnson podpořil stávkující lidi v Hollywoodu nejvyšším jednorázovým příspěvkem v historii organizace.

Stávka herců, hereček, scenáristů a scenáristek v Hollywoodu má za cíl vyvolat jednání o spravedlivějších odměnách i prodeji osobnostních práv. Natáčení řady projektů kvůli ní ale stojí a mnoha lidem vypadl zdroj již tak nízkého příjmu. Dwayne Johnson nyní podpořil stávkující „největším jednorázovým darem v historii“. Informuje o tom Variety.

Hvězda filmu Black Adam, hlas Mauiho a zpěvák jeho ikonického You're Welcome songu z filmu Moana přispěl stávkujícímu pracovnictvu filmového průmyslu. Podle informací Variety přispěl Dwayne Johnson lidem „sedmimístnou částkou“ v amerických dolarech.

Darem v řádu jednotek milionů reagoval na výzvu prezidenta odborů Courneyho B. Vance, který o příspěvek požádal 2700 nejúspěšnějších herců a hereček. Podle ředitelky Cyd Wilson je Johnsonův dar nejvyšším jednorázovým příspěvkem, který organizace SAG-AFTRA v historii dostala. Jen sám o sobě prý dokáže „přinést jídlo na stůl tisícovkám umělců a umělkyň“.

„Chtěla bych Dwaynovi poděkovat za jeho obrovskou štědrost, soucit a iniciativu, že se takto významně a smysluplně zasadil o naši komunitu. Jménem tisíců lidí, kterým jeho historický dar pomůže, mu děkuji,“ dodala v rozhovoru pro Variety Vance.

Domů
Sdílet
Diskuse