Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. listopadu 2023 13:36
Čas čtení 0:53
Radim Šlechta

Shrek 5 je blíž, než se původně zdálo. Firma omylem propálila termín

Shrek 5 je blíž, než se původně zdálo. Firma omylem propálila termín
Zdroj: Illumination Studios
NEWS NOVÉ FILMY ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Vrátíme se do bažiny už za dva roky?

Člověk ze společnosti NBCUniversal omylem na sociální síti LinkedIn zmínil vydání pátého dílu legendárního Shreka.

Na veřejnost by se podle původního popisku měl film dostat v roce 2025. Přestože po chvíli původní informace zmizela, stihlo si jí všimnout několik médií a účtů věnujících se filmovému obsahu. Jako první o vydání Shreka informoval účet DiscussingFilm na sociální síti X.

Anketa:
Těšíš se na film Shrek 5?
Samozřejmě, miluju Shreka!
Shreka už bylo dost.
Samozřejmě, miluju Shreka!
94 %
290 Hlasů
Shreka už bylo dost.
6 %
19 Hlasů

O tom, že se tvůrčí tým snaží o vzkříšení původní série, se začalo mluvit v první polovině letošního roku.

„Musíte si dát pozor, abyste implementovali základní prvky, které si diváci oblíbili, a dělat vše pro to, abyste je respektovali. A pak tvrdě pracovat na budování příběhu a nových postav, které vás zavedou na zcela nová místa. Původní herecké obsazení je velmi důležité,“ řekl serveru Variety v dubnu Chris Meledandri, který má „restart“ série pod palcem.

Doporučeno
KVÍZ: Jídlo z animovaných filmů a seriálů. Pamatuješ si je dobře? KVÍZ: Jídlo z animovaných filmů a seriálů. Pamatuješ si je dobře? 7. října 2023 8:30

V současnosti se neví příliš podrobností o tom, jak konkrétně by měl film vypadat ani kdo se v něm objeví. Eddie Murphy, který propůjčil hlas Oslíkovi, se nechal na začátku roku slyšet, že by se mu líbilo, kdyby měla jeho postava ve filmu důležitější úlohu. Případně by nepohrdnul ani spin-offem, kterého se dočkal zatím pouze Kocour v botách (Antonio Banderas).

Domů
Sdílet
Diskuse