Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. února 2024 10:35
Čas čtení 0:33
Veronika Ábelová

VIDEO: Cate Blanchett jako lovkyně lidí. Filmová adaptace legendární hry Borderlands má oficiální trailer

VIDEO: Cate Blanchett jako lovkyně lidí. Filmová adaptace legendární hry Borderlands má oficiální trailer
Zdroj: Lionsgate
FILMY A SERIÁLY FILM NOVÉ FILMY
Uložit Uložené

Nový zábavný, šílený a barevný film Borderlands bude mít premiéru 8. srpna.

Snímek je filmovou adaptací legendární hry Borderlands. Lovkyni lidí si v něm zahraje oscarová Cate Blanchett (Královna Alžběta, Letec, Jasmíniny slzy). Dále se zde objeví například Jamie Lee Curtis, Kevin Hart nebo Jack Black. Režisérem tohoto akčního filmu je Eli Roth.

Doporučeno
Na homosexuály v reklamě koukat nechci. Herec Novotný se vyjádřil k LGBTQ+ lidem Na homosexuály v reklamě koukat nechci. Herec Novotný se vyjádřil k LGBTQ+ lidem 20. února 2024 12:25

Proslulá lovkyně lidí s tajemnou minulostí Lilith se nerada vrací domů na Pandoru, nejchaotičtější planetu v galaxii. Lilith má za úkol najít zmizelou dceru Atlase, nejmocnějšího zlosyna ve vesmíru. Lovkyně uzavře nečekané spojenectví s partou psanců – protřelým žoldákem na misi Rolandem, nezvladatelnou dospívající ničitelkou Tiny Tinou, Tininým ochráncem Kriegem, podivínskou vědkyní Tannis, která už viděla všechno, a nesnesitelně přemoudřelým robotem Claptrapem.

Společně bojují s mimozemským druhem a nebezpečnými bandity, aby odhalili jedno z nejtřaskavějších tajemství Pandory. Osud vesmíru by mohl být v jejich rukou, ale oni budou bojovat za něco víc, a to jeden za druhého.

Na trailer mrkni níže:

Domů
Sdílet
Diskuse