Neděle 21. 1. 2018 svátek má Běla

hledej na refresheru

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

V tomto díle si představíme dalšího amerického sériového vraha, který trpěl snad každou známou sexuální úchylkou.

10. únor 2015, 15:56
10. únor 2015, 15:56
Připravili jsme pro vás článkový seriál, který se bude týkat sériových vrahů, kteří nám přišli jakýmkoli způsobem zajímaví. Zaměříme se na nechvalně proslulé, ale i méně známé vrahy a pokusíme se vám co nejvíce přiblížit jejich, většinou velmi pohnutý, životní příběh. Nezajímají nás ani tak statistiky a data, ale především pozadí jejich psychického narušení a postupné změny osobnosti, které vedly až k jejich nelítostným činům a hře na Boha. V tomto dílu si společně představíme dalšího z nechvalně známých sériových vrahů z Ameriky. Vraha, nekrofila a kanibala trpícího několika sexuálními úchylkami zároveň.

 

Jeffrey Lionel Dahmer, jinak nechvalně známý jako kanibal z Milwaukeese narodil 21. března (marec) 1960 v americkém Milwaukee. O Jeffreym v jeho dětských letech by se dalo mluvit jako o zvláštním dítěti. Přesněji řečeno, byl divný. Jeho matka Joyce Anette nebyla zcela duševně v pořádku a jeho otec byl velkým workoholikem, takže se Jeffreymu nedostávalo tolik pozornosti, kolik by potřeboval. Hrával si se svými imaginárními kamarády a děsil tím své skutečné přátele. Měl také zvláštní úchylku na mrtvá zvířata. Miloval pohled na jejich vnitřnosti a později nevynechal jedinou příležitost, aby se nevychloubal tím, že jednou dokonce usmrtil sousedovic psa a jeho hlavu narazil na kůl. Vzhledem k tomu, že Jeffreyho otec byl doktorem, dostal se ke spoustě materiálů popisujících těla zvířat. Když k tomu přišlo, rád sbíral zvířata sražená u silnice, házel je do vroucí vody a pak si uchovával jejich bělostné kosti v soukromé sbírce.

 

Jeffovi rodiče se nakonec rozvedli. Jestli to nebylo na malého chlapce příliš, tak pak skutečnost, že ani jeden z rodičů o něj nestál, už ano. Velmi divoce se hádali o jeho mladšího bratra Davida, avšak o to, co bude s Jeffem, se ani jeden z nich nestaral. Nakonec zůstal Jeffrey se svojí matkou, avšak toto období ponechalo na Jeffově psychickém zdraví velkou stopu. Začal holdovat alkoholu a drogám, aby zapomněl na své problémy. Proslýchá se, že v tomto období pod vlivem drog dokonce pobíhal po místním velkoobchodě a mával rukama jako blázen (což pravděpodobně vysvětluje, proč měl tak málo přátel).

 

Vypadá tak nevinně, že ?

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

Pak přišla Jeffreyho osudová noc. Vracel se autem do domu své matky, kde bydlel, když narazil na stopaře. 19letý Steven Hicks se Jeffreymu zalíbil, tak ho pozval k sobě domů na pivo a jointa. Jeffovi se chlapec musel zalíbit opravdu hodně, protože když se Steven chystal k odchodu, Dahmer ho zadržel s tím, že nikam nepůjde. Poté zvedl činku, kterou měl v obývacím pokoji a udeřil mladíka do zadní části hlavy. Jelikož stále dýchal, nemilosrdně ho uškrtil. Tělo pak odtáhl do sklepa, kde ho nechal několik dní hnít. Když se zápach stal až příliš znatelným, sešel dolů, rozřezal zbytky těla na malé kousky a po jednom je pečlivě umístil do plastových sáčků. Plastové pytlíky pak zakopal u křoví za domem. Po čase začal mít strach, že zbytky těla objeví děti ze sousedství. Vyhrabal, teď už zetlelé zbytky těla, kosti rozdrtil na prach a rozházel po blízkém lese.

 

Po dalších devět let Dahmer kontroloval svoji touhu po krvi. Nakonec se připojil i k armádě Spojených států, přičemž skončil na stáži v Německu. To trvalo jen pár let, nakonec byl z armády propuštěn kvůli nekončícím problémům s alkoholem. Po skončení vojenské kariéry otevřeně přiznal svoji homosexualitu a stal se pravidelným zákazníkem gay barů v Milwaukee. Byl zatčen za veřejné odhalování a masturbaci před dvěma dvanáctiletými chlapci v parku. Až do 7. září (september) 1987 byl v podmínce s dohledem. Pouhých šest dnů poté, co dohled nad mladým násilníkem skončil, začal znovu zabíjet.

 

1979: Dahmer, svědomitě plnící úkoly ve službách americké armády

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

15. září (september) 1987 strávil Dahmer celý den popíjením v místním gay baru pojmenovaném Klub 219. V baru se seznámil se Stevenem Toumim, mladým homosexuálem. Dlouhé hodiny spolu klábosili a pak z klubu odešli společně. Poté vyrazili k hotelu, kde si pronajali pokoj. Dahmer tvrdil, že od vstupu do budovy hotelu už si nic nepamatuje, jen to, že byl velmi opilý. Nebyl si ani jistý, jestli s Toumim provozovali nějaké sexuální praktiky, ale když se probudil, Steven Toumi byl mrtvý. Zdálo se, že ho Jeffrey něčím praštil a poté zadusil. Po tomto hrůzném nálezu prý vyrazil do nejbližšího obchodu a koupil veliký kufr, do kterého složil celé Toumiho tělo. Následně si zavolal taxi a odjel do domu svojí babičky (kde žil v suterénu). Tam tělo rozřezal na kusy, které následně umístil do pytle na odpadky, který nechal popelářům u obrubníku, spolu s klasickým odpadem.

 

O několik měsíců později ho nepotlačitelná touha zabíjet znovu popadla a Dahmer si zaplatil mladého prostituta Jamese Doxtatora (14!) a nabídl mu peníze za to, že spolu natočí video. Doxtator s nabídkou souhlasil, tak ho Dahmer odvezl k sobě do suterénu. Nabídl mu pak pití, do kterého přisypal uspávadlo. Jakmile mladík omdlel, Jeffrey ho bez rozmyslu uškrtil. Poté zbavil jeho tělo veškerého masa za pomoci kyseliny a pak rozbil jeho kosti kladivem. Poté, co byl se svojí prací spokojen, rozptýlil prach z kostí po okolí. Jeho vraždící běsnění se stupňovalo. O další dva měsíce později si vyhlédl další oběť v baru s názvem Phoenix. Sbalil muže, který byl na mizině, nalákal ho k sobě domů pod vidinou peněz a pak ho nemilosrdně usmrtil a jeho těla se zbavil stejně jako těla mladého Doxtatora.

 

Babiččin dům ve Wisconsinu, kde Dahmer zabil 3 lidi

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

Někdy touto dobou si Jeffreyho babička všimla podivného zápachu ze suterénu. Když si Jeffreyho otec Lionel místnost prohlédl, našel zčernalé zbytky, které vypadaly jako maso rozleptané kyselinou. Poté, co se dotázal syna, co to má znamenat, odpověděl mu, že dělal pokusy se zvířaty. Vzhledem k tomu, že se Lionel o syna nikdy moc nestaral, povídačku mu zbaštil a nechal to běžet. Ale jeho babička nikoli a donutila mladého Dahmera odejít z domu. Jen 24 hodin po jeho přestěhování do nového bytu se dostal do potíží s policií. Přemluvil Keisona Sinthasomphona (13), aby s ním šel do bytu. Jakmile dorazili, Dahmer ho omámil a začal obtěžovat. Chlapec však dokázal utéct a poté nahlásit čin na policii. Násilník strávil týden ve vězení, než byl propuštěn na kauci. V lednu roku 1990 byl odsouzen vinným, ale do vězení měl nastoupit až za čtyři měsíce.

 

O dva měsíce později se Dahmer seznámil s Anthonym Searsem v gay baru La Cage. Vzal ho do domu své babičky (předpokládal, že jeho nový byt sleduje policie) a měl s mužem pohlavní styk. Poté ho opil a nemilosrdně usmrtil. Jeho lebku si pak ponechal jako trofej. 23. května (máj) byl za delikt s třináctiletým chlapcem odsouzen k pěti letům podmínky a jednomu roku veřejně prospěšných prací. Po odpykání ročního trestu si Jeffrey pronajal (dnes už nechvalně proslulý) byt číslo 213. Jen dva týdny po nastěhování si našel další oběť v klubu 219. Setkal se s Rayem Smithem, kterému nabídl, že mu udělá pár hezkých fotek. U Dahmera doma se opili, načež ho homosexuální vrah uškrtil. Poté ho svlékl z šatů a prvně v životě se dopustil nekrofilie. Poté, co si s tělem dostatečně užil, rozložil ho a zbytky znovu nechal u silnice v pytli s odpadky. Nechal si jen lebku, kterou ošetřil roztoky, aby zůstala zachována její bělostná barva. Začal tím svoji sbírku suvenýrů z lidských těl.

 

Bezcitné oči za skly dioptrických brýlí 

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

Dne 14. června (jún) 1990 se seznámil s Eddiem Smithem. Eddie skočil na Dahmerovy sliby a nechal se nalákat do jeho bytu, kde se oddávali orálnímu uspokojování. Poté Jeffrey Eddiemu nabídl drink, počkal, než se pořádně opije a pak ho uškrtil. Tělo poničil kyselinou a nechal spolu s odpadky u silnice. O necelý měsíc později nalákal patnáctiletého hispánského chlapce domů, prý, že spolu pořídí fotografie. Chlapce neuspal, ale pokusil se ho ubít paličkou na maso. Mladík mu utekl a příhodu nahlásil na policii. Ale když pak prosil policisty, aby jeho pěstounům neříkali, že je gay, nechali to plavat. Dahmer si tak mohl dál vesele řádit na svobodě. V září (september) téhož roku pozval mladíka Ernesta Millera k sobě domů, měl s ním styk, omámil ho a poté mu (namísto uškrcení) podřízl hrdlo. Pak uřízl jeho biceps a uložil ho do mrazáku. Maso z těla pak oddělil od kostí a jako trofej si nechal celou Millerovu kostru. 

 

Na přelomu září (september) a října (október) se seznámil s Davidem Thomasem. Dle jeho slov Thomase usmrtit nechtěl, ale bál se jeho reakce poté, co se probudí zpod vlivu omamných látek. Proto ho usmrtil také. Tentokrát si však celou proceduru rozpouštění těla natočil a Thomasovu oddělenou hlavu si pak nafotil v různých pozicích v bytě. Na začátku roku 1991 pak Jeffrey sbalil dalšího muže. Curtis Straughter chtěl být modelem, proto na Jeffreyho báchorku o profesionálních fotografiích u něj doma skočil. Dahmer ho uškrtil během toho, co ho Curtis sexuálně uspokojoval. Jeff si nechal jeho lebku, ruce a penis. O několik měsíců později potkal Dahmer dalšího chlapce. Devatenáctiletého Errola Lindseye omámil a poté co ho zavraždil, vykonával orální sex na jeho mrtvole. Opět si nechal jeho lebku. Další obětí byl hluchoněmý Tony Hughes, jehož tělo nechával ležet bez povšimnutí u svojí postele po několik dní. 

 

Obsah Dahmerovi lednice (lebka vlevo nahoře)

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

27. května (máj) 1991 se Dahmer seznámil s Konerakem Sinthasomphonem (14) na místní autobusové zastávce. Donutil ho jít k němu domů, poté ho omámil, znásilnil a na závěr mu do hlavy vyvrtal malou dírku, pomocí níž mu aplikoval injekční stříkačkou kyselinu do hlavy. Poté si odběhl koupit pivo. Jako zázrakem se chlapec zmátořil a dokázal z bytu utéct na ulici, kde ho omámeného a nahého našla policie. Pro ně to byl jen opilý homosexuál, a když ho dovedli zpátky k Dahmerovi, ten jim jen jejich domněnky potvrdil. Policisté dokonce o incidentu vtipkovali. No netřeba snad ani říkat, že si Dahmer přidal další lebku do sbírky. Měsíc poté Dahmer cestoval do Chicaga na Gay Pride Day. Zde potkal dalšího muže, který chtěl být modelem. Dahmer zaplatil zpáteční jízdenku sobě i svému novému objevu. Doma ho omámil, zavraždil, uřízl mu hlavu a poté ji umístil do mrazáku. Trup pak umístil do prázdného sudu. O měsíc později zbavil naprosto totožným způsobem života mladého Jeremiaha Weinbergera.

 

Pouhý týden nato si k sobě domů Olivera Lacyho. Dahmer ho uškrtil a následně znásilnil mrtvolu. Odřízl z ní plátek masa z bicepsu a následně ho i zkonzumoval. Jeho hlavu a srdce dal do lednice "na později" a zbytek těla uložil do mrazáku. To bylo v době, kdy ho vyhodili z práce v továrně na čokoládu v Ambrosii. Nejspíš trávil doma až příliš času se svými "kamarády". Hned několik dní nato si vyhlédl další oběť. S Josephem Bradehoftem se setkal na autobusové zastávce, Dahmer ho přemluvil na "párty u něj doma". Poté, co měli orální sex, ho uškrtil. S tělem spal po dobu několika dalších dní, dokud se Bradehoftova hlava nezačala hemžit červy. Poté ji oddělil, očistil a umístil do lednice. Už v tomto bodě bylo jasné, že Dahmerovi minuty na svobodě se chýlí ke konci.

 

Dahmerův soused před dveřmi od jeho bytu

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

Osudný den přišel 22. července (júl) 1991, kdy se Dahmer setkal s Tracym Edwardsem. Vrah tvrdí, že si z toho večera pamatuje jen málo, ale vsadit krk můžeš na to, že Edwards si ho bude pamatovat do konce života. Podle něj Dahmer zničehonic přešel od milého pána k chladnokrevné bestii a napadl ho nožem. Podařilo se mu spoutat jednu Edwardsovu ruku, ale mladému muži se podařilo utéci. Dva policisté Mueller a Rauth v té době dělali noční hlídku. Když dorazili na roh 25. ulice, narazili na černocha s pouty na ruce. Hystericky vysvětloval policistům, že popíjel s nějakým mužem a ten se ho pokusil spoutat a zabít. Dovedl je až k bytu číslo 213, kde na ně čekaly otevřené dveře. Jeffrey Dahmer je uvítal s úsměvem, přiznal, že za spoutání muže je odpovědný on a ukázal jim, kde jsou klíčky k nim. Také prohlásil, že právě přišel o práci a chce jen v klidu popíjet pivo.

 

Jeden z policistů se při prohlížení bytu podíval i do ledničky. Šokovaně zakřičel. Vzápětí Dahmerovi zmizel úsměv z úst a pokusil se s policisty bojovat. Neuspěl. Při prohlídce bytu pak policie nalezla tři hlavy úhledně uložené v igelitových pytlících v mrazáku a  všude možně rozmístěné rozkládající se kousky těl. Na polici ve vedlejší místnosti byly další dvě lebky. Ve skříni byly nádoby plné chloroformu a formaldehydu spolu se sklenicemi, v nichž byli naložené lidské pohlavní orgány. V té samé místnosti byly i fotografie pořízené v různých fázích úmrtí Dahmerových obětí zachycující ve dřezu a ještě neporušené tělo vedle, tělo rozříznuté od krku až po pas atd. 

 

Spadla klec

Nejzvrácenější sérioví vrazi v dějinách #3 - Jeffrey Dahmer, chorý kanibal a nekrofil s nezvykle vysokým IQ

 

Brzy poté začal s několikanásobným vrahem soud. Jeffrey Dahmer byl obviněn z 15 vražd. U soudu se snažil hrát blázna. Dva detektivové četli celých 160 stran Dahmerova doznání, které by se dalo nazvat katalogem sexuální perverze. Detektiv Dennis Murphy uvedl, že Dahmer cítil obrovský pocit viny a že jeho strach z dopadení byl přemáhán skvělým pocitem, že má vše pod kontrolou. Dohady psychiatrů, kteří zkoumali Dahmerovo psychické zdraví, přičemž mu naměřili neuvěřitelně vysoké IQ 145, neznaly konce. Porota pak prohlásila: „Lebky ve skříni, kanibalismus, sexuální touhy, rozkládání těl, nekrofilie, alkoholismus, snaha stvořit vlastní svatyni, lobotomie, masturbace... To je Jeffrey Dahmer, dalece ujetý vlak na trati šílenství." Rozhodovali přes pět hodin a v posledku se usnesli, že Dahmer si nezaslouží strávit zbytek života na psychiatrii nýbrž v cele. Byl odsouzen k 957 letům za mřížemi. 

 

Ráno 28. listopadu (november) 1994 čistil Jeffrey Dahmer koupelnu ve věznici se dvěma dalšími vězni. Jesse Andersonem, bělochem, který zavraždil svoji manželku a obvinil z toho černocha a s Christopherem Scarverem, černochem, který věřil, že je synem božím, přesto byl uvězněn za vraždy prvního stupně. Tato kombinace se nakonec stala pro Dahmera smrtící. 20 minut poté, co začali, je přišla zkontrolovat stráž a našla Jeffreyho Dahmera s obličejem v kaluži vlastní krve. Christopher Scarver pak prohlásil, že tento čin mu poručil sám Bůh. Mozek Jeffreyho Dahmera byl později podroben vědeckému zkoumání, jeho tělo spáleno a popel předán rodičům napůl.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
návrat nahoru Zdroj: murderpedia.org
Zobrazit 41 komentářů
Diskuse
nebo odeslat jako anonym
41 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
šuvat11. únor 2015, 7:04

Sami buzeranti na tych autobusovych zastavkach

36 Odpovědět · Nahlásit
avatar
RefresherMan10. únor 2015, 19:07

výborný článok, až ma mrazilo, keď som to čítal...
teším sa na ďalší

32 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bron10. únor 2015, 19:41

Mňa vždy udivuje, ako boli vždy títo masoví vrahovia, aj tí opísaní v predošlých článkoch, viackrát v rukách polície a daľej zabíjali v podmienke alebo pred nástupom do väzenia.

26 Odpovědět · Nahlásit
avatar
ventilcek10. únor 2015, 23:04

presne tak, pomahat a chranit, policia na pohladanie :-))) . . . nabuduce mozno Ed Gein-a by stalo za to opisat ;-)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
anonymko10. únor 2015, 19:16

dobrý článok.... len ma prekvapilo ako niekto s dierkou v lebke a kyselinou v mozgu prežit a ešte vybehnúť na ulicu.. a policajti si nič nevšimnú

22 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Lowrider10. únor 2015, 22:42

on mu nalial kyselinu do lebky až potom ako ušiel,za trest,že ho skoro prezradil ten popis tu neviem či je správny

5 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jitrulka9. listopad 2015, 13:31

pravda... i v tom videu níže se říká, že ho s planem zombie jen seznamil... kluk utekl než to provedl. Smutné je že to nakonec provedl a dotyčný pochopitelně nepřežil...

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
cyka10. únor 2015, 19:13

gurmán

15 Odpovědět · Nahlásit
avatar
BRAIN11. únor 2015, 23:12

..az taky zase nie, ved nema michelinsku hviezdu,..ani in memorian :-)

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
XyZ10. únor 2015, 16:40

tělo spáleno a popel předán rodičům napůl :D :D to sú teda nápady radšej sa mali všetci príbuzní obetí vyštať na jeho popol, alebo ho mohli rovno ukrižovať a pritom oštievať

14 Odpovědět · Nahlásit
avatar
slavo10. únor 2015, 20:38

Koho tieto témy zaujímajú tak rozhodne odporúčam knihu Psychologie sériových vrahu ktorá obsahuje veľa fotografií , psychologických rozborov a obrazov priamo od páchateľov. Kniha rozhodne stojí za prečítanie :)

13 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Paľko11. únor 2015, 7:51

Ale nemotivujú Ťa ? že nie?? :-)

16 Odpovědět · Nahlásit
avatar
slavo11. únor 2015, 19:09

Zatiaľ nie :) ale ak áno tak by už tu bol článok :D

6 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Sims11. únor 2015, 10:39

Vysoke IQ ludom neprospieva...

11 Odpovědět · Nahlásit
avatar
11. leden 2018, 10:37

no to se vam slovakum moc stat nemuze :)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Danka13. listopad 2015, 18:06

Ušla ti pointa.. to, že má niekto vysoké IQ neznamená, že je psychopat kvôli tomu. Je veľa psychopatov, ktorí majú nízke IQ, tým, čo ho majú vysoké, sa len jednoduchšie ukrýva, zahladzuje stopy, vymýšľa spôsoby na zabíjanie a mučenie atď. Na jednej strane máš však pravdu, lebo sú tým pádom nebezpečnejší, ale vysoké IQ z človeka psychopata nerobí. To je to isté, ako keby si povedal, že počítačové hry spôsobujú agresivitu u mladých ľudí, čo je riadna blbosť. Tú istú hru môžu hrať dvaja ľudia rovnakého veku, jeden z nich si na nej vycvičí reflexy, trochu sa zrelaxuje, potom ide von s kamarátmi alebo sa ide učiť atď a žije ďalej normálny život. Ten druhý možno začne mučiť zvieratá, zabije sa alebo zabije niekoho iného, ale nie kvôli tej počítačovej hre, ale preto, že to proste má v povahe a psychike. To isté platí o vysokom IQ.

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Anonymus10. únor 2015, 18:22

Mam o nom pozretych niekolko filmov a precitanych clankov , zaujimam sa o tuto tematiku , nie len o Jeffreyho samozrejme , ale on je v stupnici od 1-10 hodnoteny 11 ...Dahmer bol naozajstny psychopat

9 Odpovědět · Nahlásit
Sláwka Gregušová16. červenec 2017, 8:10

Nechceš mi poskytnúť názvy filmov? ?

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
JjrM10. únor 2015, 17:52

vyborny clanok

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
joei10. únor 2015, 19:32

ešteže sa to skončilo happy endom

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Zuz10. únor 2015, 19:27

ja lenze datum narodenia mate zly ;) nieze by to bolo podstatne ale Jeffrey Lionel Dahmer May 21, 1960

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
pato10. únor 2015, 20:07

kde si mozem najst prvu a druhu cast?

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jana Janatová1. leden 2018, 17:16

Takový hnus hsem dlouho nechtěla jak je vůbec možné že se narodí taková odpor na zruda

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Nikushka86029. říjen 2016, 0:00

Dahmer was extremely intelligent and probably had an IQ of about 145 or above. Radford University, however, places Dahmer’s IQ at 75, which is borderline deficiency.
PREKLAD
Dahmer bol nesmierne inteligentný a pravdepodobne mal IQ asi 145 alebo vyšší. Radford University však kladie Dahmer IQ 75, ktorý je na hranici deficit.

Prevzate zo stranky Strange-Ology.com
10 SERIAL KILLERS ACCUSED OF HAVING GENIUS IQS

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pulsar11. únor 2015, 22:16

To s tím IQ není pravda. Četl jsem jeho psychologický profil vypracovaný pro vyšetřování (zdroj: http://murderpedia.org/male.D/images/dahmer-jeffrey/docs/jeffrey-dahmer-info.pdf ), kde se píše, že měl IQ pouze 75, tzn. blízko k debilitě.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Obsik12. únor 2015, 12:12

Ale zase tam je, že má vysokou školu. A já teda nevím o někom, kdo by měl IQ 75 a vystudoval školu

7 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Geralt27. prosinec 2015, 12:17

High school v USA je to samé, co zde v ČR střední škola, akorát v USA trvá pouze tři roky, tudíž je to spíše takový učňák - tedy něco i pro člověka s IQ 75 prolezitelné. Nicméně se mi nechce věřit, že by Jeffrey Dahmer měl ve skutečnosti tak malé IQ.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
pky12. únor 2015, 19:55

kdyz jsem cetl spisy tak me dorazilo to, ze si chtel udelat z obeti suka** roboty.. tim ze jim prave vyvrtaval diry do hlavy a strikal jim tam horkou vodu nebo prave kyselinu.. proste hovado vypatlany

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dawwwe13. únor 2015, 23:24

Příště by mohl být Albert Fish nebo Richard Ramirez. :)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dawwwe13. únor 2015, 23:24

Příště by mohl být Albert Fish nebo Richard Ramirez. :)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dawwwe13. únor 2015, 23:24

Příště by mohl být Albert Fish nebo Richard Ramirez. :)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dominik Puv�k18. únor 2015, 18:59

podľa článka 1.x zabil 19r. chalana a predtým ho viezol v aute, pozval ho domoj na pivo a joint-a a to všetko iba v 10 rokoch?! - vysvetlenie???

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dominik Puv�k18. únor 2015, 19:04

do 7. v podmienke a 6 dni po tom zabil niekoho a dátum je 15., nvm asi som dosť sprostý alebo len nechápem tymto článkom nvm

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Diablica5. říjen 2015, 22:02

Niečo o Pitterovi ? Neviem či som napisala spravne jeho meno.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
fasfa10. únor 2015, 20:07

nechapem tej cestine ako nakoniec zomrel?

-3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Lowrider10. únor 2015, 20:46

ubil ho spoluväzeň metlou alebo tyčou od metly pri čistení WC vo väzení

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Anonymus10. únor 2015, 23:02

činkou

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
BRAIN11. únor 2015, 23:10

Anonymus, ano vo vaznici su bezne pohodene v kupelni činky :-D

12 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Viralne11. únor 2015, 12:46

http://www.viralne.com/37-zabavnych-veci-ktore-uvidite-pravdepodobne-len-v-rusku/
Tak toto sa len tak nevidí :D :D

-8 Odpovědět · Nahlásit
avatar
deet10. únor 2015, 22:38

957 rokov za mrežami? Nestačilo by doživotie?

-9 Odpovědět · Nahlásit
avatar
JJ6811. únor 2015, 10:33

V Americe nemají doživotní trest. Tresty se sčítají. Kdyby podal proti nějakému odvolání a bylo mu vyhověno, dostal by se ven. Takhle to nehrozí.

19 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa