Čtvrtek 19. 4. 2018 svátek má Rostislav, Rastislav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Tyler, the Creator spojuje síly s Converse a přináší do nové spolupráce svoji osobitou nápaditost a dynamický přístup

Originální interpret, ze kterého doslova srší kreativita, se s velkým nadšením pouští do spolupráce s ikonickou značkou Converse.

13. červenec 2017, 17:08
13. červenec 2017, 17:08

Originální interpret, ze kterého doslova srší kreativita, se s velkým nadšením pouští do spolupráce s ikonickou značkou Converse.

Spolupráce raperů s atraktivními značkami oblečení a tenisek jsou pro fanoušky vždy velkým lákadlem a v konečném důsledku i příjemným zpestřením. I proto jsme velmi rádi, že vám nyní můžeme představit oficiální spolupráci mezi Tylerem, the Creatorem a Converse. Raper sršící kreativitou se s nadšením pouští do prvního společného počinu, kterým je nový model tenisek One Star. Ten byl představen 11. července 2017 a jeho silueta zaujala snad všechny fanoušky jednoduché obuvi, kterou lze spárovat s prakticky čímkoliv.

 

Tylerův osobitý rukopis je evidentní u každého projektu, na kterém se podílí a jinak tomu není ani v tomto případě. Limitovaná edice tenisek je jedinečným dílem, důkazem čehož je i zvolená a jemu charakteristická světlemodrá barva a grafika na podšívce. Na začátku spolupráce tato limitka potěšila 2 100 fanoušků Tylera, kteří se loni zúčastnili jeho Golf Wang přehlídky. Omezený počet kusů One Star tenisek je v prodeji na Tylerově webové stránce a samozřejmě i na webu Converse. Cena? 100 dolarů.

 

 

Více info na www.conversecz.com.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější