Sobota 17. 3. 2018 svátek má Vlastimil, Vlastimila

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Wikimedia Commons/Česká pošta

Česká pošta chce konkurovat českým youtuberům. Jak vypadají její videa v podání finalisty první SuperStar?

Česká pošta se chce přiblížit mladým lidem. Povedl se jí tento typ modernizace?

28. červenec 2017, 10:33
28. červenec 2017, 10:33

Česká pošta se chce přiblížit mladým lidem. Povedl se jí tento typ modernizace?

Pošta chce vylepšit svou tvář u mladých lidí. Losy ti sice na pobočce budou zaměstnanci neustále nabízet, ale zato si budeš moct při čekání ve frontě pustit video z jejich nového youtube kanálu ČPTV. V plánu mají dělat videa vtipnou formou, podpořit odlehčenou formu komunikace a dávat mladým různé poštovní tipy. 

 

Vyšla zatím první dvě videa, která uvádí 32letý finalista prvního ročníku Česko hledá SuperStar – Julián Záhorovský. Ten je z nedávné doby známý tím, že psal turistický blog za krajské peníze pod nickem „Honza“. V jednom z článků dělal i pochvalnou recenzi na koncert kapely Sabrage, kde ale sám hraje.

 

Ve videích ČPTV má velkou žlutou afro paruku a sluneční brýle a v díle nazvaném „Poprvééé“ se snaží společně s generálním ředitelem České pošty, Martinem Elkánem popsat, co má kanál v plánu. Z prvního dílu jsme se o něm dověděli i takové zábavné fakty, jako že má rád jízdu na koloběžce nebo že je vysoký.

 

 

Je to cesta k moderní – youtubové – komunikaci, chceme se přizpůsobovat trendům, aby lidi vnímali Českou poštu jinak,“ zmiňuje v prvním videu Elkán. Pošta si prý na videa nenajímá žádnou externí agenturu a dělá všechno svépomocí. Nyní hledá vhodný pozdrav, kterým bude videa zahajovat.

 

 

Videa jsou ve tvrdém internetovém prostředí velmi kritizována. Důkazem je i množství dislajků, které dva vydané vlogy mají. Co myslíš, povedlo se České poště změnit povědomí o jejich službách pomocí YouTube kanálu?

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější