Čtvrtek 19. 4. 2018 svátek má Rostislav, Rastislav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Designová moderna, prostorná zahrada a stromy v pozadí. Pražská nemovitost v hodnotě 35 milionů korun splňuje všechny požadavky

Lukrativních bydlení je v hlavním městě Česka přehršel, o čemž vás přesvědčí pohled na moderní útočiště s obrovským pozemkem.

11. listopad 2017, 12:50
11. listopad 2017, 12:50

Lukrativních bydlení je v hlavním městě Česka přehršel, o čemž vás přesvědčí pohled na moderní útočiště s obrovským pozemkem.

Vlastnit bydlení, které může člověk neustále zvelebovat a užívat si v něm chvilky volného času, je snem většiny z nás, avšak najít to pravé nemusí být už vůbec snadným úkolem. Právě z daného důvodu existují stovky realitních kanceláří, jejichž makléři vám častokrát dokáží pomoci tak, jak byste ani nečekali.

 

Vlastní ligu v uvedeném oboru zastupuje česká společnost Svoboda & Williams nabízející většinou opravdu exkluzivní nemovitosti, na jaké se vždy díváme s radostí a mírnou nadějí, že se jednoho dne dočkáme. V případě zájmu o luxusní nemovitost v šestém pražském obvodu, respektive ve čtvrti zvané Bíla Hora, můžete klikat přímo zde. Ještě předtím si ale přečtěte popis ze stránky realitní kanceláře a vychutnejte galerii záběrů níže.

 


 

Celková plocha pozemku: 921 metrů čtverečních

Zastavěná plocha: 211 metrů čtverečních

Obytná plocha: 257 metrů čtverečních

Cena: 35 000 000 Kč

 

„Luděk Rýzner ve svém studiu OK PLAN ARCHITECTS vytvořil stavbu, tvořenou v přízemí předsíní, šatnou, koupelnou, úklidovou místností a velkým prostorem s dvojnásobnou výškou stropu: obývacím pokojem s kuchyní, odkud je vstup na venkovní, částečně krytou terasu s dřevěným povrchem a břidlicovou zídkou a navazující zahradu se vzrostlými stromy. Vstup do patra je řešen po točitém schodišti nebo po betonové rampě. V prvním patře se nachází ložnice s vlastní koupelnou a šatnou a dále dětský pokoj s vestavěnou skříní a vlastní koupelnou. Druhé patro tvoří prosklená pracovna obklopena střešní terasou a ozeleněnou střechou. Z dvojgaráže je přímý vstup přímo do domu, ke garáži přiléhá prádelna a sklad zahradního náčiní, přístupný i ze zahrady. Na pozemku stojí zahradní domek.“

 

„Více podobných nemovitostí najdete na stránce realitní kanceláře Svoboda & Williams.“

 

Zobrazit galerii 11 galeria
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější