Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Sam Rouen

Před 10 lety vyhrál titul největšího lůzra, dnes oslňuje ženy v hasičské uniformě. Sam je však pořád stydlivý a skromný

Sam je perfektním příkladem toho, co vše může člověk dokázat.

2. prosinec 2017, 20:11
2. prosinec 2017, 20:11

Sam je perfektním příkladem toho, co vše může člověk dokázat.

Uběhla už téměř celá dekáda od momentu, kdy se Sam Rouen stal vítězem televizní show Největší lůzr, v originálním znění The Biggest Loser, která byla zaměřena na hubnutí a extrémní přeměny obézních lidí. Sam měl v té době pouze 20 let a jako mladý chlapec jednoho dne pochopil, že si svou aktivitou a leností nekazí jen svou fyzickou schránku, ale i svou psychiku.

 

Po přihlášení do zmíněné show na sobě začal pracovat a ze svých původních 154,6 kilogramů zhubl na tehdejší váhu 82,9 kilogramů. A to je výkon, za který by se nikdo nemusel stydět. Sam díky své snaze celou show vyhrál a doslova získal titul „Největšího lůzra“, což sice zní negativně, ale diváci si uvědomovali, jak hodně to pro mladého chlapce znamená. O necelých deset let později je Sam v nejlepší kondici svého života a při pohledu na srovnání fotografií před deseti lety a dnes je přímo neuvěřitelné, že jde o stejného člověka. Dokonce má dodnes mírné zábrany, když si má svléknout tričko na pláži, i když se nemá za co stydět, protože mu zůstaly pocity, které zažíval před lety.

 

Sam po zhubnutí získal svou vysněnou práci v hasičském sboru a minulý rok se stihl zasnoubit s přítelkyní, přičemž obdivovatelek má jistě dost, protože se vícekrát objevil i v kalendáři New South Wales Firefighters Calendar, kam se dostávají nejpřitažlivější hasiči z celého australského státu. I on je proto živým důkazem toho, že pokud člověk chce a snaží se, i z obézního mladého chlapce se může stát symbol atraktivity.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk Tagy: sam, hasič, lúzer
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Zuzka Van Kova6. prosinec 2017, 9:25

The biggest loser není "Největší lůzr", ale ten, kdo ztrácí nejvíc, v tomhle případě hmotnosti... a nebo ten, kdo bude po skončení show "největší", je lůzr :)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel Nezval4. prosinec 2017, 13:14

Je to opravdu obrovský rozdíl. A u těchto vyžraných lidí (dnes se jim říká nemocní na štítnou žlázu) je asi potřeba i hodně silná vůle aby přestali žrát a začali se sebou něco dělat. Sice na něm visí kůže, ale jak říkám, mnohem lepší než předtím.

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější