Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Hlavně ať se to nedoví máma. PSH představují videoklip reflektující mladou generaci a oznamují další album

Už vícekrát se nám potvrdilo, že nejlepší videoklipy jsou ty netradiční, a tak vám dnes představujeme jeden, který si bez pochyb pozornost zaslouží.

14. prosinec 2017, 18:01

Už vícekrát se nám potvrdilo, že nejlepší videoklipy jsou ty netradiční, a tak vám dnes představujeme jeden, který si bez pochyb pozornost zaslouží.

Zatím poslední společnou skladbou kluků z PSH byla věc Ticho, která byla v první řadě reakcí na události týkající se organizačních změn v největší české hudební stáji BiggBoss. Ta se dlouhodobě může pyšnit i členy s přesahem mimo rap, ale my už teď víme, že největší pozornost pro příští rok bude patřit právě základnímu pilíři, který tvoří trio Vladimir 518, Orion a Mike T.

 

O jejich dalším a možná už i zcela posledním společném albu se již delší dobu mluví a my dnes už snad můžeme prozradit, že se ho dočkáme začátkem léta 2018. Dnes zveřejnili novinku s názvem Hlavně ať se to nedoví máma, která dostává hned i doprovodný videoklip z dílny režiséra Víta Hradila. Kluci jsou známí tím, že s vizuály velmi rádi experimentují, a tak jsme se dočkali netradiční záležitosti s příběhem, který prostě budeš muset zhlédnout až do konce.

 

Videoklip vznikal v prostorách pražského Drive House a hlavní roli v něm sehrála parta mladých lidí, kteří si užili už na první pohled velmi autentický večer. Ten byl zachycen na VHS kamery a vy nyní máte možnost vidět, jak vypadá taková intenzivnější párty v podání mladé generace současnosti. Cílem samozřejmě není skutečnosti zobrazené ve výsledném klipu podporovat, spíše reflektovat realitu.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Jakub Sítník17. prosinec 2017, 11:22

Proc se na to ten vorel uz nevysere xD bida, velka bida.. :D

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
vavrin324. leden 2018, 14:33

Neasi :DD

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější