Středa 17. 1. 2018 svátek má Drahoslav

hledej na refresheru

Hlavně ať se to nedoví máma. PSH představují videoklip reflektující mladou generaci a oznamují další album

Už vícekrát se nám potvrdilo, že nejlepší videoklipy jsou ty netradiční, a tak vám dnes představujeme jeden, který si bez pochyb pozornost zaslouží.

14. prosinec 2017, 18:01
14. prosinec 2017, 18:01

Zatím poslední společnou skladbou kluků z PSH byla věc Ticho, která byla v první řadě reakcí na události týkající se organizačních změn v největší české hudební stáji BiggBoss. Ta se dlouhodobě může pyšnit i členy s přesahem mimo rap, ale my už teď víme, že největší pozornost pro příští rok bude patřit právě základnímu pilíři, který tvoří trio Vladimir 518, Orion a Mike T.

 

O jejich dalším a možná už i zcela posledním společném albu se již delší dobu mluví a my dnes už snad můžeme prozradit, že se ho dočkáme začátkem léta 2018. Dnes zveřejnili novinku s názvem Hlavně ať se to nedoví máma, která dostává hned i doprovodný videoklip z dílny režiséra Víta Hradila. Kluci jsou známí tím, že s vizuály velmi rádi experimentují, a tak jsme se dočkali netradiční záležitosti s příběhem, který prostě budeš muset zhlédnout až do konce.

 

Videoklip vznikal v prostorách pražského Drive House a hlavní roli v něm sehrála parta mladých lidí, kteří si užili už na první pohled velmi autentický večer. Ten byl zachycen na VHS kamery a vy nyní máte možnost vidět, jak vypadá taková intenzivnější párty v podání mladé generace současnosti. Cílem samozřejmě není skutečnosti zobrazené ve výsledném klipu podporovat, spíše reflektovat realitu.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 1 komentář
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Jakub Sítník17. prosinec 2017, 11:22

Proc se na to ten vorel uz nevysere xD bida, velka bida.. :D

0 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa