Čtvrtek 19. 4. 2018 svátek má Rostislav, Rastislav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: pexels.com

Bývalý wrestler se na Twitteru vydává za slavného fotbalistu z Liverpoolu. Svými příspěvky baví celý internet

Nová posila Liverpoolu má na Twitteru svého dvojníka. Je jím bývalý wrestler, který využil shody jmen.

30. prosinec 2017, 11:18
30. prosinec 2017, 11:18

Nová posila Liverpoolu má na Twitteru svého dvojníka. Je jím bývalý wrestler, který využil shody jmen.

Bývalý profesionální wrestler Virgil, pravým jménem Michael Jones, který se proslavil svým působením v zámořské organizaci WWF (dnes známé jako WWE), si našel nového koníčka, kterým baví davy fanoušků. Před pár dny se totiž rozhodl využít svého jména a začal se na Twitteru vydávat za 26letého fotbalistu Virgila van Dijka, novou posilu Liverpoolu FC a nejdražšího obránce v historii. Anglický klub o tomto rekordním nákupu za 75 milionů liber informoval teprve nedávno, Virgil však ani okamžik nezahálel a ihned začal přidávat vtipné příspěvky, které rychle obletěly svět.

 

Na jednom z nich se například objevuje fotografie upravená ve photoshopu, na níž je zachycena trojice slavných wrestlerů – Ted DiBiase, Andre the Giant a samotný Virgil – místo jejich hlav jsou zde ale přidány tváře Jurgena Kloppa, trenéra Liverpoolu, Johna Henryho, majitele klubu, a nakonec právě Virgila van Dijka. Jinde zase klubu vzkazuje, že před každým zápasem chce mít v šatně nachystanou horkou porci těstovin a nechybí ani prohlášení, že všechny své vydělané peníze hodlá investovat do Bitcoinu.

 

V tuto chvíli Virgilův twitterový účet čítá něco přes 36 tisíc fanoušků, dá se však předpokládat, že díky sérii vtipných příspěvků, kterými dnes již 55letý wrestler rozhodně nešetří, se toto číslo bude v nejbližší době rychle zvětšovat.  

 


 


 


 


Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější