Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. února 2018 17:10
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Orlando Bloom v Praze natáčí temné detektivní fantasy. V roli víly se po jeho boku představí Cara Delevingne

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Naše hlavní město od podzimu loňského roku navštívila celá řada hollywoodských celebrit. Orlanda Blooma stále ještě můžete v pražských ulicích potkat.

V ulicích Prahy probíhá od loňského podzimu natáčení osmidílného seriálu Carnival Row. Půjde o temnou fantasy detektivku, která se dočká uveřejnění v příštím roce. Její příběh se bude odehrávat ve fiktivním městě Burqua, kterému jako základ poslouží právě naše hlavní město. 

Burqua se v seriálu stane útočištěm prchajících bytostí z pohádek, které jsou vyhnány válkou ze své vlasti. Mezi obyvateli města a zástupy příchozích brzy začnou vznikat nepokoje. Odehraje se také několik brutálních vražd. Ty dostane za úkol rozklíčovat detektiv Rycroft Philostrat (Orlando Bloom). Vina je samozřejmě obyvateli města svalována na přicházející pohádkové postavy a hrozí, že dojde ke krvavým střetům. V této vřavě emocí se ocitá i víla Vignette Stonemoss (Cara Delevingne), která se stává jednou z podezřelých.

 

Back to work #carnivalrow

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne),

Za projektem stojí gigant Amazon. Režie se ujal Paul McGuigan (Luke Cage), který jej také produkuje. O scénář se postaral on sám společně s Travisem Beachamem (Pacific Rim). Původně měl pilotní díl seriálu natočit Guillermo del Toro, ten však od projektu nakonec odstoupil, neboť ho trápil nedostatek času. 

Půjde tedy o vůbec první hereckou spolupráci mezi Carou Delevingne a Orlandem Bloomem. Minimálně druhý jmenovaný se stále zdržuje v Praze, a tak jej můžete při troše štěstí potkat. Momentálně má volno, ale od příštího týdne začne natáčení znovu, a to v barrandovských ateliérech. Pokud byste na něj čirou náhodou chtěli narazit, má pronajatý luxusní byt poblíž Petřína.

V médiích se dokonce objevila informace, že za ním před pár dny dorazila zpěvačka Katy Perry. Praha se tak na nějakou dobu zřejmě stala centrem celebrit. 

Domů
Sdílet
Diskuse