Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. srpna 2018 18:28
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Dechberoucí Battlefield V láká na battle royale a nejkrvavější válku v dějinách v novém traileru

TECH
Uložit Uložené

Druhá světová válka v podání Battlefieldu vypukne již za pár měsíců, a tak si čekání můžete zkrátit novým trialerem, který rozhodně stojí za to.

Při příležitosti každoroční pravidelné herní akce Gamescom světlo světa spatřují nové trailery na očekávané tituly, no a ani letošní ročník není v tomto ohledu samozřejmě žádnou výjimkou. Dnes jsme se tak dočkali nových ukázek z nadcházejícího pokračování letité série Battlefield, které nás zavede do kulis největšího ozbrojeného konfliktu světových dějin. 

V dvouminutovém trialeru hraje hlavní roli rozbombardované Nizozemsko, konkrétně Rotterdam, ve kterém nezůstává kámen na kameni. Všimnout si tak můžeme působivé destrukce, jakou je možné ve hře páchat. Možnostmi ničení okolní objekty a budovy nás autoři oslňovali už dříve, v novém díle však tento prvek hry posunou ještě na další úroveň. 

Ve hře však objeví i spousta dalších bojišť, to ať už se jedná o mrazivé norské město Narvik, suché africké pouště a další. A ať už budeme bojovat kdekoliv, vypadá to, že nás hra bude neustále oslňovat senzačním audiovizuálním zpracováním, které je alespoň z dostupných ukázek naprosto bezchybné.

Hlavní část veletrhu Gamescom se uskuteční v německém Kolíně nad Rýnem od 21. do 25. srpna (august) a do té doby se k nám ještě určitě dostane celá řada různých trailerů. O těch nejzajímavějších z nich vás tak budeme samozřejmě co nejdříve informovat.

Na závěr ještě připomeneme, že hra Battlefield V vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC vychází 19. října (október) 2018 a jak víme, hra přinese hned několik změn oproti minulým dílům. Mezi ty hlavní patří zejména režim battle royale, který si v uplynulém roce získal ohromné množství fanoušků a v poslední scéně videa na něj tvůrci narážejí.

Domů
Sdílet
Diskuse