Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. února 2020 8:09
Čas čtení 0:37
Ondřej Jarůšek

V Praze se srazilo auto s tramvají, dva lidé se vážně zranili (Aktualizováno)

NEWS
Uložit Uložené

Zraněny byly dvě osoby.

V ranních nehodách došlo v centru Prahy k vážné nehodě, při které došlo ke kolizi osobního auta s tramvají. Neštěstí se stalo na Sokolské ulici, komunikace ve směru na Nuselský most je prozatím neprůjezdná. Z vozu byly vyproštěny dvě osoby, informují pražští hasiči na oficiálním twitterovém účtu.

Doporučeno
„Chcete si fotit mrtvoly? Pojďte!“ Německý policista převychoval Čecha a Maďara, kteří si fotili tragickou nehodu „Chcete si fotit mrtvoly? Pojďte!“ Německý policista převychoval Čecha a Maďara, kteří si fotili tragickou nehodu 23. května 2019 13:02

„Při nehodě byli zranění dva lidé, muž a žena. Oba utrpěli vážná zranění v oblasti hlavy, žena musela být připojena na umělou plicní ventilaci a po nehodě byla v bezvědomí. Muž byl při vědomí. Oba byli po ošetření převezeni do nemocnice,“ uvedla pro domácí server Novinky mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Policie dopravu odklání na Žitnou ulici, přes místo nehody nejezdí ani tramvaje. Linky 4, 6, 10, 16, 22, 23 musí nehodu objíždět po jiné trase. 

AKTUALIZOVÁNO (8:20): Doprava na místě nehody byla obnovena.

Domů
Sdílet
Diskuse