Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. srpna 2020 15:40
Čas čtení 0:38
Ondřej Jarůšek

VIDEO: 90letý hrdina v Praze zadržel o 55 let mladšího muže, který chtěl okrást ženu na zastávce

NEWS
Uložit Uložené

35letý cizinec chtěl ukrást ženě batoh, zastavil jej ale o 55 let starší senior.

Pražští policisté informovali o obdivuhodném činu devadesátiletého seniora, který se stal svědkem pokusu o krádež na zastávce Labe v Modřanech. Pětatřicetiletý cizinec si tam vyhlédl ženu, kterou si nejprve si nejprve začal natáčet na mobilní telefon a následně se jí pokusil odcizit batoh

Když si pokusu o loupež všiml zmíněný devadesátiletý senior, přispěchal bránící se ženě na pomoc. „Po chvilce přetahování senior útočníka přemohl, dostal na zem a zalehl ho. Pak přiběhli na místo další lidé, kteří se zadržením lupiče pomohli do příjezdu policejní hlídky,“ píší policisté na svých webových stránkách.

Doporučeno
Neuvěřitelný život Mikea Tysona: 10 šílených zajímavostí, které jsi o boxerské legendě možná nevěděl Neuvěřitelný život Mikea Tysona: 10 šílených zajímavostí, které jsi o boxerské legendě možná nevěděl 18. srpna 2020 15:44

Zadržený pachatel byl převezen do policejní cely. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody na deset let. Policie nyní hledá poškozenou ženu, která z místa před příjezdem kriminalistů odešla. „Kriminalisté by s ní potřebovali mluvit a žádají, aby se sama ozvala na linku 158, nebo ať se ozve kdokoliv, jestli ji poznává,“ dodávají policisté. Z celého incidentu také zveřejnili video.

Domů
Sdílet
Diskuse