Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. září 2020 19:18
Čas čtení 0:56
Vojtěch Vanda

Gunna si užil slunce, holky a party bez roušky v australském Brisbane. Na klip SUN CAME OUT dohlíží duha z kontejnerů

HUDBA AUSTRÁLIE RAP
Uložit Uložené

Pláž, holky, party, graffiti, duha a trap.

Americký flowmaster Gunna se se svými nejbližšími sebral, nechal koronu koronou a odletěl k protinožcům do Austrálie odpálit ten nejlepší koncert svého bytí. Samozřejmě o té druhé části věty si nejsme úplně jistí, každopádně performovat bez jakýchkoliv bezpečnostních opatření se mu povedlo a nový klip SUN CAME DOWN je důkaz.

Doporučeno
Multiplatinové dítě Lil Tecca přichází s deskou Virgo World. Vstup do dospělosti asi nebude tak zářivý, jak to vypadalo (Recenze) Multiplatinové dítě Lil Tecca přichází s deskou Virgo World. Vstup do dospělosti asi nebude tak zářivý, jak to vypadalo (Recenze) 24. září 2020 14:00

Video nás vítá v letištní hale těsně před odletem do Austrálie. Gunna a jeho gang se náležitě připravovali na dlouhý, patnáctihodinový let kouzelnou substancí v kelímku„Doufám, že máte své syrupy a Xany připraveny,“ vzkazuje americká osádka fanouškům v prosluněné Austrálii.

Při příletu je to prostě trip. Kam se podíváš, tam nejsou roušky, jakoby se člověk vrátil do léta 2019. Jen řvoucí fanoušci a pořádné shows. Mezitím si Gunna udělal čas i na výstup pod barevnou duhou poskládanou z přepravních kontejnerů nebo na malé graffiti v rozpadlém domu.

S novým videem pro SUN CAME DOWN tak Gunna doplňuje flotilu snímků, s nimiž v posledních dvou měsících zbombardoval svůj kanál na YouTube. Celkem pět tracků (kromě SUN CAME DOWN také BLINDFOLD, dvojklip 200 FOR LUNCH/DIRTY DIANA, WUNNA FLO a DOLLAZ ON MY HEAD) dostalo svůj vizuální kabát.

A pravděpodobně to pořád nebude všechno; Deluxe verze alba WUNNA, které vyšlo 22. května, skýtá dalších 20 volných stop ke zfilmování.

Doporučeno
Fotr rapu James Cole se přiznal, že je Čech, gay, má pivní mozol a monopol na flow. G.O.A.T. je zm**ství na druhou Fotr rapu James Cole se přiznal, že je Čech, gay, má pivní mozol a monopol na flow. G.O.A.T. je zm**ství na druhou 23. září 2020 14:49

Pokud ses tedy ještě letos nedostal na prosluněnou louku, kde by sis během open-airu na pódiu vychutnal svého oblíbeného rapera, budiž ti útěchou Gunnova štace v Brisbane. Víme a chápeme, není to nic moc, ale aspoň něco.

Domů
Sdílet
Diskuse