Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pondělí 1. 3. 2021 svátek má Bedřich, Bedřiška

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Zajímavosti - Zábava
0
Tereza Šnajdrová
27. leden 2021, 18:13
Čas čtení: 0:24

Takto vypadají herci ze ságy Stmívání po 13 letech

Pořád jsi v týmu Edwarda, nebo se tvůj vkus změnil?

Tereza Šnajdrová
27. leden 2021, 18:13
Čas čtení: 0:24
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek

Romantické fantasy drama s názvem Twilight si v roce 2008 získalo mnoho fanoušků a fanynek. Všechny zajímalo, jestli si Bella vybere upíra Edwarda nebo snědého vlkodlaka Jacoba, jak ji rodina Cullenových přijme a zda rod Volturiových bude souhlasit se sňatkem člověka a upíra. Jak se po 13 letech od premiéry změnili herci ságy Twilight?

 

 

Druhá část Rozbřesku, která je zároveň posledním dílem ságy Twilight, byla natočen v roce 2012 a věř tomu nebo ne, od té doby se mnohé změnilo. Kristen Stewart už nerandí s Robertem Pattinsonem, nýbrž se scénaristkou Dylan Meyer, Taylor Lautner neboli Jacob své svaly pravděpodobně nechal na natáčení posledního dílu a z podivína Jacksona Rathbona se stal pořádný fešák

 

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 1751 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VÍCE O PŘEDPLATNÉM
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Už od 79.00 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš získat tyto benefity
VÍCE
Kristen Stewart/Bella Swan Zdroj: instagram.com/kristenstewartx
Robert Pattinson/Edward Cullen Zdroj: instagram.com/twilight/TASR/Jordan Strauss
Taylor Lautner/Jacob Black Zdroj: instagram.com/twilight/taylorlautner
Ashley Greene/Alice Cullen Zdroj: instagram.com/twilight/ashleygreene
Nikki Reed/Rosalie Cullen Zdroj: instagram.com/twilight/nikkireed
Kellan Lutz/Emmett Cullen Zdroj: instagram.com/kellanlutz
Jackson Rathbone/Jasper Cullen Zdroj: instagram.com/jacksonrathbone
Peter Facinelli/Dr. Carlisle Zdroj: instagram.com/peterfacinelli
Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
NAHORU
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.