Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
23. července 2021 17:51
Čas čtení 1:26
Vojtěch Vanda

Zakouřené a smradlavé pokoje s výhledem do zdi. Český olympionik popsal tokijský přesun do izolace

Zakouřené a smradlavé pokoje s výhledem do zdi. Český olympionik popsal tokijský přesun do izolace
Zdroj: Česká asociace stolního tenisu
NEWS
Uložit Uložené

Stolní tenista Lubomír Jančařík se na Instagramu svěřil, jak jsou momentálně nastaveny podmínky pro české olympioniky v izolaci.

Jak se daří českým olympionikům, kteří museli v Tokiu do izolace? Zajímavé okénko do života sportovců přinesl stolní tenista Lubomír Jančařík, který se svým sledujícím na Instagramu svěřil s tím, jakým způsobem to na místě funguje. I ti, kteří sice byli s nakaženými v kontaktu, ale neměli ani jeden test pozitivní, se museli z olympijské vesnice vystěhovat do ne zrovna vyhovujícího hotelu. Navíc nyní nemohou moc trénovat.

Doporučeno
Olympiáda v Tokiu oficiálně odstartovala zahajovacím ceremoniálem. Vzpomínalo se na covid, vládl videomaping Olympiáda v Tokiu oficiálně odstartovala zahajovacím ceremoniálem. Vzpomínalo se na covid, vládl videomaping 23. července 2021 14:26

To všechno ostatně Jančařík popsal ve videu. „Už jsme vystěhovaní z olympijské vesnice, protože jsme vedeni jako blízké kontakty, a už nebylo možné nás udržet ve vesnici, i když máme všechny testy od začátku negativní včetně posledních dvou, které jsou PCR,“ uvedl přísné podmínky na japonských ostrovech. V místě pořádání olympiády se totiž koronavirová situace rapidně horší, a tak nechtějí pořadatelé nechat nic náhodě.

Domů
Sdílet
Diskuse