Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. prosince 2021 14:48
Čas čtení 0:55
Vojtěch Vanda

ČHMÚ: Hrozí silný vítr a ledovka, varují meteorologové

ČHMÚ: Hrozí silný vítr a ledovka, varují meteorologové
Zdroj: TASR - Milan Kapusta
NEWS PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
Uložit Uložené

Nízký stupeň nebezpečí platí kvůli větru na severu a severovýchodě země, ledovka zase kazí náladu řidičům na Vysočině a jihovýchodě Moravy.

Zima se začíná pořádně projevovat. Po hustém sněžení, které v posledních letech nebylo v takovém množství na celém území republiky k vidění, přichází mnohem známější jevy. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal na sobotu výstrahu kvůli silnému větru a ledovce, které zasáhnou velkou část Moravy a sever Čech.

Doporučeno
Útoky na zdravotnický personál a jiné autority sílí. Policisté za výhružné komentáře na internetu stíhají desítky osob Útoky na zdravotnický personál a jiné autority sílí. Policisté za výhružné komentáře na internetu stíhají desítky osob 3. prosince 2021 14:09

Meteorologové varují v první řadě zejména osoby, které by se mohly o víkendu vyskytovat v lesích nebo řídit. Konkrétně v Libereckém kraji (Frýdlant), Olomouckém kraji (Hranice, Jeseník, Lipník nad Bečvou, Přerov, Šumperk), a Moravskoslezském kraji bude hrozit silný vítr, jenž by mohl v maximech dosáhnout až 65 km/h.

Domů
Sdílet
Diskuse