Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. prosince 2021 14:09
Čas čtení 0:57
Tereza Šnajdrová

Útoky na zdravotnický personál a jiné autority sílí. Policisté za výhružné komentáře na internetu stíhají desítky osob

Útoky na zdravotnický personál a jiné autority sílí. Policisté za výhružné komentáře na internetu stíhají desítky osob
Zdroj: Policie ČR/Ilustrační foto
NEWS KORONAVIRUS POLICIE ČR
Uložit Uložené

Za vyhrůžky jim hrozí až 3 roky za mřížemi.

Pandemie koronaviru a s ní spojené šíření dezinformací rozdělilo občany Česka na dva tábory. Jedni pravidla zavedená vládou, včetně doporučení k očkování, akceptují a jiní odmítají dodržovat opatření, která byla v souvislosti se šířením nebezpečného viru zavedena. Zdravotnický personál a další autority tak v posledních dnech čelí mnoha útokům, a to osobně i na internetu. Policie ČR však zakročila a stíhá desítky osob.

Doporučeno
Babiš: Pokusil se mě napadnout ozbrojený muž. Měl kudlu a pistoli, policie ho zpacifikovala Babiš: Pokusil se mě napadnout ozbrojený muž. Měl kudlu a pistoli, policie ho zpacifikovala 3. prosince 2021 8:07

Údajný útok na premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), muž ozbrojený betonářskou tyčí v budově Ministerstva zdravotnictví nebo demonstrace před domem hlavní hygieničky Pavly Svrčinové. To je jen zlomek útoků, k nimž v posledních týdnech došlo.

Domů
Sdílet
Diskuse