Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
15. března 2022 10:36
Čas čtení 0:52
Tereza Patočková

Někteří diváci chtějí bojkotovat Všechnopárty, protože se v ní objevili herci podporující Ukrajinu. Beze všeho, vzkázal Šíp

Někteří diváci chtějí bojkotovat Všechnopárty, protože se v ní objevili herci podporující Ukrajinu. Beze všeho, vzkázal Šíp
Zdroj: Česká televize / Všechnopárty
NEWS VÁLKA NA UKRAJINĚ
Uložit Uložené

Herci Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová měli na sobě v pořadu Všechnopárty žlutomodrá trička s nápisy na podporu Ukrajiny. Někteří diváci se přes to ale nemohli přenést.

Herci Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová dorazili na natáčení pořadu Všechnopárty v žlutomodrých trikách s nápisy vyjadřujícími podporu Ukrajině. Tento krok na sociálních sítích pohoršil některé diváky natolik, že moderátorovi vzkázali, že pořad po tomto přestanou okamžitě sledovat. Moderátor Karel Šíp jim vzkázal, ať to udělají.

Herečka Janovičová měla na tričku napsáno „Sláva Ukrajině“ a herec Bartoš, který hrál například komisaře Kozáka v seriálu Devadesátky, měl na prsou nápis „Rusko bez Putina“. To se některým divákům nelíbilo a na Facebookové stránce pořadu Všechnopárty začali své rozhořčení v komentářích dávat najevo.

Domů
Sdílet
Diskuse