Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. března 2022 11:18
Čas čtení 0:53
Radim Šlechta

V Británii odsoudili na 40 let otce, který znásilňoval své dcery. V Anglii se dočká odsouzení jen 1 % pachatelů znásilnění

V Británii odsoudili na 40 let otce, který znásilňoval své dcery. V Anglii se dočká odsouzení jen 1 % pachatelů znásilnění
Zdroj: Unsplash/brbrihan/na voľné použitie
NEWS VELKÁ BRITÁNIE
Uložit Uložené

Alex a Chyann se zařadily do 1 % případů odsouzených znásilnění v Anglii a Walesu.

V dětství je znásilňoval. Teď se sestry Alex a Chyann dočkají spravedlnosti. Případ násilnického otce, který opakovaně sexuálně zneužíval své dcery, je u konce. Na cestě za spravedlností se ale dcery potýkaly s řadou překážek, jejich případ byl několikrát zamítnut. Informuje o tom BBC.

„Jednou ze slabin případu, je, když vaše sestra v roce 2011 prohlásila, že ji otec znásilňoval, ale vy jste tehdy vše popřela a odmítla, že by se něco podobného stalo také vám,“ čte v rozhovoru pro BBC Alex jedno z rozhodnutí případem se nezabývat. Alex v rozhovoru uvádí, že kvůli strachu a nedořešenému případu neměla v podstatě šanci prožít dětství.

Domů
Sdílet
Diskuse