Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. dubna 2022 9:04
Čas čtení 0:48
Tereza Šnajdrová

Will Smith kvůli facce na Oscarech rezignoval na členství ve filmové akademii

Will Smith kvůli facce na Oscarech rezignoval na členství ve filmové akademii
Zdroj: Getty Images/Neilson Barnard
NEWS OSCAŘI 2022 WILL SMITH
Uložit Uložené

Will Smith kvůli facce na Oscarech rezignoval na své členství v americké filmové akademii. Své chování označil za „neomluvitelné“.

Celý svět řeší facku, kterou během předávání filmových cen Oscar uštědřil herec Will Smith moderátorovi Chrisi Rockovi. Ten si totiž rýpl do Smithovy manželky, která onemocněla alopecií, což podle herce nebylo vhodné. Za své chování se následně omluvil a v pátek dokonce rezignoval na své členství v americké filmové akademii. Prý zradil důvěru akademie a jeho chování je „neomluvitelné,“ informují CNN a NME.

Doporučeno
VIDEO: Will Smith během Oscarů udeřil do tváře Chrise Rocka, protože vtipkoval o jeho ženě VIDEO: Will Smith během Oscarů udeřil do tváře Chrise Rocka, protože vtipkoval o jeho ženě 28. března 2022 7:08

Za své chování přijmu jakékoli důsledky. Moje činy na 94. předávání cen Akademie byly šokující, bolestivé a neomluvitelné. Seznam těch, kterým jsem ublížil, je dlouhý a zahrnuje Chrise, jeho rodinu, mnoho mých drahých přátel a blízkých, všechny přítomné a celosvětové publikum doma. Zradil jsem důvěru Akademie,“ stojí v prohlášení Willa Smithe.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatného Mám slevový kód
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse