Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. června 2022 12:55
Čas čtení 1:14
Ilona Hobzová

George R. R. Martin potvrdil pokračování Hry o trůny zaměřené na Jona Snowa. Vše je podle něj na začátku

George R. R. Martin potvrdil pokračování Hry o trůny zaměřené na Jona Snowa. Vše je podle něj na začátku
Zdroj: Flickr/volně k užití
FILMY A SERIÁLY HRA O TRŮNY ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Projekt s pracovním názvem Snow je podle Martina v rané fázi přípravy.

Spisovatel George R. R. Martin na svém blogu potvrdil přípravy volného pokračování seriálu Hra o trůny, které se zaměří na postavu Jona Snowa. Projekt nese pracovní název Snow a Martin uvedl, že s myšlenkou na pokračování přišel sám představitel Snowa, herec Kit Harrington. 

Účast Harringtona potvrdila i Emilia Clarke

George R. R. Martin ve čtvrtek potvrdil, že informace, které o den dříve zveřejnil server Hollywood Reporter, jsou pravdivé. „Je to tak, seriál o osudu Jona Snowa je v procesu. Informace, které reportér James Hibberd přinesl, jsou správné,“ napsal na svém blogu Martin. Show s pracovním názvem Snow se tak podle autorových slov přiřadila mezi další projekty, které stanice HBO chystá. V přípravách je prý stejně dlouho jako všechny ostatní, zatím se ale o ní tolik nemluvilo. 

Martin přiznal, že projekt Snow navzdory otázkám novinářů dosud nekomentoval a ani nyní nemůže prozradit mnoho detailů. Jediné, co potvrdil, je účast Kita Harringtona, který ve Hře o trůny ztvárnil Jona Snowa. Navázal tak na slova Emilie Clark, představitelky Daenerys Targaryen. Ta nedávno prozradila, že to byl právě Harrington, který s nápadem natočit volné pokračování přišel.

Doporučeno
Hra o trůny bude mít volné pokračování, vrátí se Jon Snow v podání Kita Harringtona Hra o trůny bude mít volné pokračování, vrátí se Jon Snow v podání Kita Harringtona 17. června 2022 20:09

Martin: Nic není jisté

Martin uvedl, že Harrington přivedl i tým scénáristů a jsou podle něj skvělí. Sám se na tvorbě také podílí. Vše je zatím ve fázi návrhů scénáře, zda ale dojde k realizaci zatím není potvrzené. „Líbilo by se mi, kdyby vznikly všechny plánované projekty, ale neexistuje žádná záruka, že to tak bude. Tak funguje televize,“ doplnil.

Už letos v srpnu HBO uvede Rod draka (House of Dragon), odehrávající se dvě stě let před příběhem Hry o trůny. Další prequely, které už stanice oznámila, ponesou názvy Příběhy Dunka a Egga (Tales of Dunk and Egg), Deset tisíc lodí (10 000 Ships) a Devět plaveb (Nine Voyages).

Domů
Sdílet
Diskuse