Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. února 2023 8:51
Čas čtení 0:56
Tereza Šnajdrová

Do kin míří dokumentární film o Louisi Tomlinsonovi z One Direction

Do kin míří dokumentární film o Louisi Tomlinsonovi z One Direction
Zdroj: Flickr/Phil Sharp/volně k použití
HUDBA ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Film slibuje „intimní a nepřikrášlený“ pohled na život a kariéru Louise Tomlinsona.

Louis Tomlinson, jeden z bývalých členů populárního boy bandu One Direction, na Twitteru oznámil, že do kin míří jeho dokumentární snímek All Of Those Voices. Ten slibuje „intimní a nepřikrášlený“ pohled na zpěvákův život i kariéru, píše NME.

Doporučeno
Do volby prezidenta se snažilo zasahovat Rusko, naznačuje vnitro Do volby prezidenta se snažilo zasahovat Rusko, naznačuje vnitro 10. února 2023 7:57

Režie dokumentu All Of Those Voices se ujal Charlie Lightening. Snímek má kromě nových záběrů obsahovat také klipy z domácích videí Louise Tomlinsona, které doposud nebyly zveřejněny. 

Podle tiskové zprávy, kterou má NME k dispozici, dokument zkoumá cestu Louise Tomlinsona od skupiny One Direction k sólovému umělci a zachycuje výzvy, s nimiž se potýkal, i triumfy, které určily jeho cestu. 

„Všichni jsme se těšili, že se dočkáme filmu, který se bude promítat v kině. Na tomto filmu jsem pracoval několik let a jsem opravdu nadšený, že ho konečně vypustím do světa. Už jsem to říkal milionkrát, ale mám to štěstí, že mám ty nejlepší fanoušky, jaké si umělec může přát, a protože pro mě vždycky dělají víc, než je zdrávo, chtěl jsem se podělit o svůj příběh ‚vlastními slovy‘,“ uvedl Tomlinson. All Of Those Voices přijde do kin 22. března, a to pouze na omezenou dobu.

Louis Tomlinson v tomto roce navštíví Prahu. Dne 19. října 2023 přiveze do pražské O2 areny své nové album Faith in the Future.

Domů
Sdílet
Diskuse