Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. prosince 2023 v 6:30
Čas čtení 1:23
Tereza Šnajdrová

„Jsou to prostě hodiny, podobné mám doma. Češi jsou idioti.“ Jak turisté hodnotí pražský orloj?

„Jsou to prostě hodiny, podobné mám doma. Češi jsou idioti.“ Jak turisté hodnotí pražský orloj?
Zdroj: Wikimedia Commons/Carmelo Bayarcal/volně k použití
ZAJÍMAVOSTI ČESKO PRAHA
Uložit Uložené

Jak turisté a turistky hodnotí naši slavnou památku, pražský orloj? Projeli jsme Google a vybrali to nejlepší.

Karlův most je podle turistů a turistek „špinavý a starý“ a Pražský hrad je „předražená nuda“. Co si návštěvnictvo Prahy myslí o jedné z našich nejhezčích památek, pražském orloji? Prokousali jsme se stovkami komentářů na Googlu a vybrali ty nejzábavnější z nich. 

Doporučeno
Turisté vybrali nejodpornější polévky v Česku. Souhlasíš s výběrem? Turisté vybrali nejodpornější polévky v Česku. Souhlasíš s výběrem? 14. prosince 2023 v 10:16

„Podobné hodiny mám doma“

Hannah sice Prahu navštívila už před šesti lety, ale jak se zdá, znovu by se k nám nevydala. „Jsou to hodiny. Jasně, jsou hezké, ale pořád to jsou jen hodiny. Všude navíc byli turisté, všichni si fotili selfie a všude byli Číňané,“ stěžovala si.
 
Podobně zklamaný byl také Krystof, který pražský orloj navštívil v minulém týdnu. Čekal jídlo, ale žádné tam nebylo. Podobné hodiny má navíc doma, takže pro něj bylo naprosto zbytečné k orloji chodit. „Občerstvení nebylo a podobné hodiny mám doma. Nedoporučuji,“ napsal.

Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 3
Domů
Sdílet
Diskuse