Pátek 27. 4. 2018 svátek má Jaroslav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Čtvrtý ročník festivalu Beats for Love ovládne na tři dny ostravské Dolní Vítkovice. Co vše nás čeká?

Relativně mladý festival si za krátkou dobu působení stihl získat mnoho fanoušků. Co ale nabídne letošní ročník?

12. březen 2016, 13:56

Relativně mladý festival si za krátkou dobu působení stihl získat mnoho fanoušků. Co ale nabídne letošní ročník?

Festival taneční hudby Beats for Love sice letos uspořádá teprve svůj čtvrtý ročník, což se může oproti jiným stálicím v Česku zdát jako málo, ale údaje z minulých ročníků ani trochu nenasvědčují tomu, že se Beats for Love teprve dostává do povědomí posluchačů taneční hudby u nás a i v přilehlých zemích.

 

Jen minulý (třetí) ročník přilákal 42 000 návštěvníků, kteří si užívali tvorbu od 350 umělců na 11 scénách. A letos se nechystá brzdit. Mezi prvními oznámenými jmény byl ESKEI38 a Mike Candys, načež přišla bomba v podobě britského dua Sigma. Novinkou oproti předešlým ročníkům bude nová Live stage, kde se objeví elektronické kapely a live projekty.

 

 

od 30. června (jún) do 2. července se na Beats for Love 2016 vytřídají Sigma (UK), Audio (UK), Eskei83 (GER), Felix Kröcher (GER), Mike Candys (SUI), Prok & Fitch (UK), Stanton Warriors (UK), Bon Finix & Tripmain, DJ Tráva, Forbidden Society, Hungry Beats, Chris Sadler, K.Sandra, Lautek, Malalata (SVK), Martin Gredner, Michael C, Mini da Minx (UK), Pixie, Ravic, Rido, RSS Boys (POL), Underground children, WWW Neurobeat, Christian Valera, Prago Union, Mark Shery, Axel Korakanasis, Anger Fist nebo Koriki. Tím však seznam vystupujících ani zdaleka nekončí, a tak důkladně sleduj profily festivalu, nejlépe facebookovou událost, kde ti žádná novinka neunikne.

 

Čtvrtý ročník festivalu Beats for Love ovládne na tři dny ostravské Dolní Vítkovice. Co vše nás čeká?

 

Veškeré informace ohledně vstupenek, organizačních záležitostí nebo kontaktních údajů lze nalézt na oficiálních stránkách, a pokud ses už rozhodl se Beats for Love 2016 zúčastnit, můžeš to potvrdit na facebookové události.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
nebo odeslat jako anonym
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Co vy na to?14. březen 2016, 17:28

Zo 14tich clankov na jednej strane je 12 az 13 venovanych rapu/hip-hopu. Z toho aspon 10 ani nesuvisi s hudbou ako takou ale ide o lifestyle / diss wars a podobne zalezitosti. Nechcete zmenit nazov kategorie? Nazvite to napr. hip-hop zurnal alebo teenage hype-hop. Ludia co hladaju info o hudbe vseobecne a nie len jeden zaner z tohto grcaju. Chapem ze vase publikum je puberta no je to akoby ste mali kategoriu sport a pisali iba o hokeji.

2 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější