Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. března 2016 v 13:56
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Čtvrtý ročník festivalu Beats for Love ovládne na tři dny ostravské Dolní Vítkovice. Co vše nás čeká?

REFRESHER
Uložit Uložené

Relativně mladý festival si za krátkou dobu působení stihl získat mnoho fanoušků. Co ale nabídne letošní ročník?

Festival taneční hudby Beats for Love sice letos uspořádá teprve svůj čtvrtý ročník, což se může oproti jiným stálicím v Česku zdát jako málo, ale údaje z minulých ročníků ani trochu nenasvědčují tomu, že se Beats for Love teprve dostává do povědomí posluchačů taneční hudby u nás a i v přilehlých zemích.

Jen minulý (třetí) ročník přilákal 42 000 návštěvníků, kteří si užívali tvorbu od 350 umělců na 11 scénách. A letos se nechystá brzdit. Mezi prvními oznámenými jmény byl ESKEI38 a Mike Candys, načež přišla bomba v podobě britského dua Sigma. Novinkou oproti předešlým ročníkům bude nová Live stage, kde se objeví elektronické kapely a live projekty.

od 30. června (jún) do 2. července se na Beats for Love 2016 vytřídají Sigma (UK), Audio (UK), Eskei83 (GER), Felix Kröcher (GER), Mike Candys (SUI), Prok & Fitch (UK), Stanton Warriors (UK), Bon Finix & Tripmain, DJ Tráva, Forbidden Society, Hungry Beats, Chris Sadler, K.Sandra, Lautek, Malalata (SVK), Martin Gredner, Michael C, Mini da Minx (UK), Pixie, Ravic, Rido, RSS Boys (POL), Underground children, WWW Neurobeat, Christian Valera, Prago Union, Mark Shery, Axel Korakanasis, Anger Fist nebo Koriki. Tím však seznam vystupujících ani zdaleka nekončí, a tak důkladně sleduj profily festivalu, nejlépe facebookovou událost, kde ti žádná novinka neunikne.

Čtvrtý ročník festivalu Beats for Love ovládne na tři dny ostravské Dolní Vítkovice. Co vše nás čeká?

Veškeré informace ohledně vstupenek, organizačních záležitostí nebo kontaktních údajů lze nalézt na oficiálních stránkách, a pokud ses už rozhodl se Beats for Love 2016 zúčastnit, můžeš to potvrdit na facebookové události.

Domů
Sdílet
Diskuse