Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. srpna 2016 14:07
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Geoffrey Rush jako Albert Einstein v novém seriálu o objevech, ale i milostném životě slavného vědce

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Natáčení začne příští rok v Praze.

Oscarový Geoffrey Rush (The Kings Speech, Pirates of the Caribbean, Shine) už má rozhodnuto o nadcházející roli. Zahraje si v antologii od National Geographic, která se bude jmenovat Genius. V této sérii si zahraje geniálního Alberta Einsteina. Příběh bude založen na kritiky oceňované biografické předloze od Walter Isaacsona. První díl natočí Ron Howard. Natáčení začne příští rok v Praze a seriál se bude vysílat na kanálu National Geographic ve 171 zemích světa a 45 jazycích. Mimo Geoffreyho Rushe si zahraje také Johnny Flynn (Clouds of Sils Maria), který bude hrát Einsteina v mladších letech, v době, kdy ještě nebyl uznávaný a slavný.

V průběhu deseti epizod bude divák sledovat, jak kreativní, ale vzpupný patentový úředník, který se marně snažil získat učitelskou práci nebo doktorát, objevuje tajemství atomů a vesmíru. Každá epizoda se bude zaobírat jeho mimořádnými vědeckými úspěchy, ale i těkavými, vášnivými a komplikovanými osobními vztahy. Těšíte se na další zábavný, poučný a především dobře obsazený seriál, který bude navíc natáčen u nás?

Geoffrey Rush jako Albert Einstein v novém seriálu o objevech, ale i milostném životě slavného vědce
Zdroj: tvline.com
Domů
Sdílet
Diskuse