Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. srpna 2016 11:55
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Seth Rogen plánuje kromě pokračovaní Sausage Party i další nechutné animáky s ratingem R

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Dočkáme se pokračování vulgárního a kontroverzního animovaného filmu?

Nyní, poté, co Sausage Party úspěšně vtrhlo do kin, můžeme začít debatovat o druhém dílu. Seth Rogen, tvůrce celého konceptu a hlas hlavní postavy Franka, dal najevo své naděje nejen na pokračování sprostého animáku o mluvícím jídle, ale i na další R animované filmy. Během interview s webem Fandango Rogen hovořil o potenciálním konceptu pro Sausage Party 2, které by začínalo závěrem, který byl nakonec z prvního dílu ustřižen. Verze promítaná na festivalu SXSW totiž končila průchodem jednotlivých potravin skrz portál a setkaly se s herci, kteří je namluvili. 

„Je to něco, o čem jsme mluvili. Taky je to jeden z důvodů, proč jsme původní závěr v hotové verzi filmu vynechali. Ale představa hraného a zároveň animovaného filmu ve stylu Who Framed Roger Rabbit? zní pořád dost dobře, asi i proto, že Who Framed Roger Rabbit? je jedním z mých nejoblíbenějších filmů.“

Ohledně animáků, které nesouvisí se Sausage Party, se Rogen vyjádřil následovně:

„Máme nápady na další Rkové animáky, které nemají nic do činění se Sausage Party a doufáme, že tohle dopadne dobře, abychom je mohli natočit. Celý problém je v tom, že od tohohle nikdo předtím nic neočekával, tak doufám, že Sausage Party ukáže, že tyto projekty jsou opravdu životaschopné... nebo se stane pravý opak, a tohle bude poslední Rkový animák, který jste kdy viděli!“ 

Pravda je taková, že Buchty a Klobásy zatím kina válcují a vypadá tedy velmi nadějně, že bychom se do budoucna mohli dočkat pokračování, ale i nášupu dalších nápadů z šílené mysli Setha Rogena. Sausage Party mělo premiéru na Slovensku 11. srpna (august), v Česku si musíme počkat až do 25. srpna.

Domů
Sdílet
Diskuse