Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Dryman a Soulcox z A51 ti nabízí Dvakrát tolik. Na novém basslinovém tracku mu hostují Pain, Tubs, Blako a další

Nová ukázka z Drymanova připravovaného mixtapu 123MAN vol. 3, kde hostuje Pain, Tubs, Blako, Braush, Joshua, Ridig a Batrs.

14. říjen 2017, 18:59
14. říjen 2017, 18:59

Nová ukázka z Drymanova připravovaného mixtapu 123MAN vol. 3, kde hostuje Pain, Tubs, Blako, Braush, Joshua, Ridig a Batrs.

Známý producentský člen labelu Archetyp 51 – Dryman už má za sebou několik svých vlastních projektů. Na dvou předešlých mixtapech 123MAN MIXTAPE vol. 1 nebo vol. 2 spolupracoval např. s Hugo Toxxxem, Smackem, Igorem, Maratem nebo Tchagunem. Tyto dva mixtapy si můžeš stáhnout na tomto odkazu.

 

Do svých projektů vkládá velké množství času a energie a i to je důvod, proč se můžeme těšit na třetí pokračování Eins Zwei Dryman Mixtape, jehož vydání je téměř za dveřmi. Co na něm nalezneme? 

 

Sám Dryman postupně odhaluje některé skladby na oficiálním A51 YouTube kanálu, takže už víme jistě, že se na něm objeví zpěvačka StiliAsap Jarda z Opaku Dissu nebo slovenský raper Gleb. Na skladbách pracuje spolu s producentem Johnem Soulcoxem.

 

Nyní oba producenti odkryli své další hosty. Jedná se o pražská nadějná jména – o Paina, Tubse, Blaka, Braushe, Joshua, Ridiga a Batrse, kteří spolu do tracku Dvakrát tolik opravdu dávají všechno. O videopodklad se postarali Holub Videos. 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější