Středa 17. 1. 2018 svátek má Drahoslav

hledej na refresheru

Pil C se společně s Ideou a Václavem Roučkem snaží přijít na to, co s pokaženým vztahem

Poslechni si další plnohodnotnou novinku z Pil C-ho druhého sólového alba.

12. listopad 2017, 15:04
12. listopad 2017, 15:04

Pil C-ho druhé sólo se mezi fanoušky dostane už za několik desítek hodin. Všechno se to semlelo velmi rychle a pravděpodobně ani sám autor si nestihl uvědomit, jak zlomový pro něj aktuální rok je. Faktem však zůstává, že v této chvíli očekává album V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac pár tisíc fanoušků, pro které si dnes Luko připravil další plnohodnotnou ukázku.

 

Ještě během minulého týdne jsme dostali snippet, resp. kompletně všechny ukázky v jedné stopě, na základě kterých můžeme konstatovat, že tento projekt vznikal s úplně jiným záměrem ve srovnání s tím debutovým. Už samotná selekce témat napovídá, že se Pil C chystá vylít si na albu srdce a důkazem je i věc Čo s tým, která se nyní dostává na YouTube.

 

Kromě autora na ní hostuje i Václav Rouček a Idea. Snad nikdo nebude pochybovat o tom, že jim hudba od Speciála sedla jako ulitá a podali výkon, ke kterému se budeme vracet ještě velmi dlouho. Album si, mimochodem, stále můžeš objednat na známé adrese, a pokud to stihneš ještě dnes, přijde ti i s podpisem.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa