Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Petr Čech vychytal už 200. čisté konto v Premier League. V dějinách soutěže na svém postu nemá konkurenci

Legenda Chelsea a českého fotbalu to konečně dotáhla na kulaté číslo.

11. březen 2018, 17:31
11. březen 2018, 17:31

Legenda Chelsea a českého fotbalu to konečně dotáhla na kulaté číslo.

Říká se, že poslední krok bývá nejtěžší a potvrdilo se to i v případě Petra Čecha. Aby měl jeden z nejlepších brankářů historie problém zaznamenat čisté konto v několika zápasech po sobě (11 zápasů), je pořádně zvláštní, ale nepomohla mu v tomto směru ani tragická obrana Arsenalu.

 

Po dnešku si už ale může konečně vydechnout, protože čisté konto s číslem 200 v Premier League je na světě a takový kousek se ještě žádnému brankáři před ním nezdařil. Stalo se tak v nedělním zápase proti Watfordu, kdy Gunners vyhráli jednoznačně 3:0 a Petr Čech dokonce v zápase zneškodnil i pokutový kop.

 


 

Nejvíce čistých kont přišlo logicky v dresu Chelsea, kde strávil většinu své kariéry a stal se legendou klubu. Samotná čísla hovoří za vše a jsou opravdu pozoruhodná. V Premier League v dresu Chelsea odchytal 332 zápasů a čisté konto si připsal v 162 z nich!

 

TENTO ČLÁNEK ZAUJAL MNOHO LIDÍ
Firma z Brna dala svým zaměstnancům neomezenou dovolenou. Lidé mají více odpočinku a stíhají plnit všechnu práci
Firma z Brna dala svým zaměstnancům neomezenou dovolenou. Lidé mají více odpočinku a stíhají plnit všechnu práciFirma z Brna dala svým zaměstnancům neomezenou dovolenou. Lidé mají více... IT firma Artin přišla s neobvyklým nápadem. Svým zaměstnancům dala loni neomezenou dovolenou a tento nápad se jí osvědčil natolik, že v tom bude pokračovat i letos.

 

Celkově tak má dnes na svém kontě již 200 čistých kont a tento rekord mu nikdo tak brzy nevezme. Druhý David James má na kontě 169 vychytaných nul, z aktivních brankářů v lize je na tom po Čechovi nejlépe Joe Hart s číslem 122.

Tagy: petr cech
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější