Pondělí 21. 5. 2018 svátek má Monika

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: TASR/AP

Rebelská Kristen Stewart chodila po červeném koberci bosá. Rozhodla se, že poruší konvence filmového festivalu v Cannes

Herečka se rozhodla poukázat na sexistická pravidla festivalu v Cannes.

15. květen 2018, 15:38
15. květen 2018, 15:38

Herečka se rozhodla poukázat na sexistická pravidla festivalu v Cannes.

Prestižní mezinárodní filmový festival v Cannes je v plném proudu a celosvětové celebrity se před objektivy fotografů střídají jedna za druhou. Včera jsme ti přinesli nejlepší róby a outfity známých osobností z letošní filmové slavnosti, které určitě nezapomeň zkontrolovat. Ale sály jsou stále plné filmů a po červeném koberci se procházejí samá velká jména. Avšak oslava filmu se neobešla bez komplikací. Za jednu z nich je zodpovědná herečka Kristen Stewart. Ta se rozhodla, že pořadatelům ukáže, co si myslí o jejich pravidlech.

 

Po promítání filmu BlacKkKlansman začala pózovat před fotografy v černém páru lodiček od značky Christan Louboutin. Po vytvoření fotografií se v Kristen probudil rebelský duch a rozhodla se svým činem demonstrovat, že jí nikdo nebude přikazovat co smí a co ne. Zula si boty na vysokém podpatku z nohou a z červeného koberce se bosá s lodičkami v rukou vydala pryč od fotografů.

 

 

Hereččina první rebelie začala již v roce 2016, kdy se rozhodla na filmovém festivalu přezout ze stříbrných lodiček do černých Adidas Superstar tenisek. Rovněž se v té době vyjádřila, že pravidla a postupy festivalu jsou velmi sexistické a že se to musí okamžitě změnit.

 

 

Kristen není jedinou herečkou, která měla v minulosti výhrady proti pravidlům festivalu ohledně ženského oblečení. Emily Blunt v roce 2015 rovněž uvedla, že pravidla podle ní nejsou v pořádku: „Myslím, že každý by měl nosit to, v čem se cítí příjemně a neměly bychom už nosit výlučně jen vysoké podpatky, protoze i já raději nosím conversky.“

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
Nejčtenější