Pondělí 21. 5. 2018 svátek má Monika

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Je Yzomandiasovo album Sbohem Roxano lepší než Zhora vypadá všechno líp? (Recenze)

Náš redaktor Matěj se detailně podíval na novinku jednoho z nejlepších českých interpretů. Dokázal Yzomandias naplnit velká očekávání?

15. květen 2018, 16:50

Náš redaktor Matěj se detailně podíval na novinku jednoho z nejlepších českých interpretů. Dokázal Yzomandias naplnit velká očekávání?

Před pár týdny spatřilo světlo světa další album z dílny Milion+, který je jedním z nejaktivnějších českých labelů. Tentokrát se o slovo přihlásil Yzomandias prožívající snad nejlepší období své kariéry. Daří se mu vydávat úspěšné singly i spolupráce a zároveň plnit kluby napříč Československem. Podstatné však je, že kromě toho stihl v posledních měsících vytvořit další album.

 

Po méně než roce od vydání Zhora vypadá všechno líp přichází Sbohem Roxano a očekávání fanoušků oproti minulému roku ještě stoupla. No a protože jsou neodmyslitelnou součástí Refresheru i recenze, rozhodli jsme se na Yzomandiasův nejnovější projekt podívat blíže.

 

Matěje už určitě znáš například z recenze na Marpa nebo Tekashiho, takže ho není třeba blíže představovat. Postrach tvého oblíbeného interpreta si opatřil nové křeslo, ze kterého se podíval na to, zda český Logic naplnil to, co se od interpreta jeho kvalit očekává. Dost bylo slov, pohodlně se usaď a vychutnej si detailnější pohled na každou skladbu z alba. Kolik bodů z 10 dáváš Sbohem Roxano ty?

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse4 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
4 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Hafhaf16. květen 2018, 14:18

V súčasnej dobe nič nie je horšie ako Yzomandiov album, teda ani Yzomandiov album nemôže byť horší ako Yzomandiov album. Ak bude Yzomandiov album lepší ako Yzomandiov album, Yzomandiov album bude horší ako Yzomandiov album a to sa stať nemôže.

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Doy15. květen 2018, 17:45

Takže Sbohem Roxano..
Niektoré skladby sú poslabšie ale väčšina splnila moje požiadavky aj keď so ZVVL by som to velmi neporovnával, hudby aj flow sú dosť odlišné a obidva albumy majú svoje čaro.
andeZ bezkonkurenčne najlepšia na albume, škoda že je len ako intro a tým pádom je krátka.. Ten newschool vibe je krásne cítiť z každej jednej skladby a presne tak to má byť u niekoho ako je on. Jedine hostia mi úplne nesadli, Čis T sa k nemu vôbec nehodí, nahradil by som ho napríklad Pil-Cim ale to už je medzi nimi prečo doteraz nemajú žiadnu spoluprácu aj keď by bola masterpiece. Dúfam že bude tour po viacerých SVK mestách nie len BA.

P.S. pre zaostalých čo hejtujú každý článok o ňom a mínuskujú pozitívne komentáre : nepíšem to pre vás ale pre takých čo ho tiež počúvajú a zaujíma ich pohľad iných na tento album.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
prof kohout15. květen 2018, 20:06

tak to pis na strankach pre tento opdadrap, ked nechces pocitit hejt

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Branko15. květen 2018, 23:02

Ale ved to robi XD

4 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější