Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
27. srpna 2020 15:22
Čas čtení 0:37
Daniel Kopejska

VIDEO: Nahlédni do běloruského policejního antonu v kůži brutálně zadrženého člověka.

NEWS BĚLORUSKO
Uložit Uložené

Jak moc brutální jsou běloruští policisté po zatčení protestujícího civilisty? V přiloženém videu s českým překladem je vidět jak moc.

V přiloženém videu lze vidět ráznost zacházení policejních složek zasahujících proti demonstrantům a kolemjdoucím. Každým dnem v Bělorusku roste míra nespokojenosti. Státní složky opět dostaly jasný rozkaz potlačit všechny protesty. Znovu se tak začala objevovat videa o unášení lidí, následném uvěznění a někdy dokonce mučení

Lukašenko ozbrojený útočnou puškou v jednom z videí chválil obrovský roj policejních těžkooděnců, ty mu oddaně odpověděli a dnes můžeme vidět fanatismus příslušníků jednotek OMON a její absolutní ignoraci vůči osobním svobodám demonstrantů. 

Doporučeno
VIDEO: Lukašenko a jeho 15letý syn Kolja se procházeli po Minsku s útočnými puškami VIDEO: Lukašenko a jeho 15letý syn Kolja se procházeli po Minsku s útočnými puškami 24. srpna 2020 11:00

Na videu vidíme, jak policie zatýká a následně odvádí muže do antonu. Zde je agresivně donucen k poslušnosti a s ním přítomný muž v antonu po nespolupráci dostane pár mířených ran obušky od maskovaných policistů. Přes 6 minut je nucen ležet s obličejem k podlaze. Na konci sedmiminutového videa do antonu naskládají další zatčené, z nichž někteří řvou bolestí a poukazují na zlomené ruce a nohy.

Domů
Sdílet
Diskuse