Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. ledna 2022 v 10:19
Čas čtení 1:54
Adam Smeták

Novoroční oslavy: Dva muži se vážně poranili v obličeji, jeden člověk přišel o část ruky, v Praze hasiči řešili 57 požárů

Novoroční oslavy: Dva muži se vážně poranili v obličeji, jeden člověk přišel o část ruky, v Praze hasiči řešili 57 požárů
Zdroj: HZS Pardubický kraj
NEWS
Uložit Uložené

Ani letošní oslavy nového roku se neobešly bez domácího násilí, četných zranění a požárů.

Jako každý rok, tak i letos i oslavy příchodu nového roku vyžádaly řadu požárů, zranění, potyček a přestupků proti občanskému soužití. Oproti loňsku incidentů přibylo. Jen v Praze zasahovali hasiči u 57 požárů, v Jihočeském kraji se 17 lidí otrávilo alkohol, záchranáři museli ošetřovat čtyři nezletilé v podnapilém stavu, v Praze se jeden člověk zranil pyrotechnikou natolik, že přišel o část ruky, na Břeclavsku způsobila pyrotechnika dvěma mužům vážné poranění v obličeji.

Navzdory platným protiepidemickým opatření a zákazu pyrotechniky ve velké části Prahy se loňské oslavy příchodu nového roku opět neobešly bez vážných zranění, zaplněných záchytek a požárů. Jen v hlavním městě zasahovali hasiči u 57 požárů způsobených pyrotechnikou. „V prvních dvou hodinách roku to bylo 37 požárů. Jednalo se o hořící zbytky pyrotechniky, křoviny, odpady a plastové kontejnery,“ informovali hasiči.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční
1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Domů
Sdílet
Diskuse