Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. března 2022 10:25
Čas čtení 2:12
Vojtěch Vanda

Zelenskyj: Neodpouštíme. Najdeme každého bastarda, který bombarduje naše města

Zelenskyj: Neodpouštíme. Najdeme každého bastarda, který bombarduje naše města
Zdroj: TASR/AP
NEWS INVAZE NA UKRAJINĚ UKRAJINA VÁLKA NA UKRAJINĚ VOLODYMYR ZELENSKYJ
Uložit Uložené

Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj odsoudil nejen nedodržení humanitárních koridorů ze strany Ruska, ale také nedostatečnou činnost západních států ve snahách konflikt zastavit.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vystoupil v pravidelném projevu, ve kterém se věnuje momentální situaci na Ukrajině. Ruským invazním vojskům vyčetl, že nedodržují humanitární koridory, střílení po civilistech, a slíbil, že Ukrajinci najdou každého „bastarda“, který „střílel na města a lidi, který bombardoval zemi a odpaloval rakety.“ „Na zemi nenajdete klidné místo, až v hrobě,“ vzkázal.

Doporučeno
Toto je Olena Zelenská, nejvlivnější žena Ukrajiny, která i během války stojí po boku svého muže Toto je Olena Zelenská, nejvlivnější žena Ukrajiny, která i během války stojí po boku svého muže 6. března 2022 11:30

Ukrajinská armáda se potýká s ruskou invazí již druhý týden. Poslední hodiny se nesou hlavně ve zprávách z obklíčených měst, kterým je například Mariupol, v nichž strádají hlavně civilisté. Během soboty se pro ně měl otevřít humanitární koridor, aby se mohli evakuovat. Ukrajinská strana však tvrdí, že ne všude to bylo možné.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatného Mám slevový kód
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse