Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti MSI.
31. března 2022 9:45
Čas čtení 2:51
Sponzorovaný obsah

Lehké, rychlé a výkonné: S novými notebooky MSI budeš ještě produktivnější

Lehké, rychlé a výkonné: S novými notebooky MSI budeš ještě produktivnější
Zdroj: MSI
TECH MSI NOTEBOOKY
Uložit Uložené

MSI přepracovala celou produktovou řadu Business & Productivity tak, aby maximálně zvýšila produktivitu všech, kteří ji potřebují.

Společnost MSI, světový lídr v oblasti herního hardwaru a inovativních podnikových řešení, představuje nové notebooky řady Summit, Prestige a Modern s procesorem Intel® Core™ 12. generace. 

Kořeny MSI sahají k vysoce výkonným herním notebookům. Řada Business je zase navržena tak, aby dotvářela jakýkoli pracovní prostor. Hlavní poslání se ale nezměnilo, prohlásil Derek Chen, celosvětový ředitel prodeje a marketingu notebooků MSI: „Mít pevný základ, který maximalizuje produktivitu.“

Lehké, rychlé a výkonné

Modelům Summit a Prestige byla udělena certifikace platformy Intel® Evo™ za jejich lehkou konstrukci, rychlou odezvu a dlouhou výdrž baterie. Řady Summit a Prestige také pohání diskrétní grafika od společnosti NVIDIA. Modely Summit Flip se navíc vyznačují otočným 360° designem 2v1 a možností využívat notebook jako tablet. Co se týče řady Modern, na vizuálních návrzích nově spolupracovala populární francouzská ilustrátorka Lorraine Sorlet, které řadu oživila modernějším vzhledem. V této široké nabídce Business & Productivity notebooků si každý najde ten svůj.

msi, notebook
Zdroj: MSI

Řada Summit: Odhodlání uspět

Nová řada Summit přichází s vynikajícím zabezpečením, působivým výkonem a promyšleným designem produktu: „Je tu proto, aby dotvořila vaše pracoviště a maximalizovala vaši produktivitu.“ Řekl Steven Yang, regionální manažer prodeje divize notebooků MSI.

Řada Summit je od svého vzniku v roce 2019 špičkovým řešením pro podnikání a produktivitu. Vedle stávajících modelů Summit E13 Flip Evo a Summit E16 Flip se letos přidává nový Summit E14 Flip Evo, který poskytuje další možnosti a vyhoví tak specifickým potřebám uživatelů. Summit E16 Flip je navíc vybaven grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™, displej je chráněn technologií Tobii Aware, která automaticky uzamkne notebook, pokud není uživatel nablízku nebo rozostří obrazovku před zvědavými pohledy. „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností MSI a přinést jejím uživatelům software Tobii Aware“ řekla Ulrica Wikström, viceprezidentka divize PC ve společnosti Tobii.

Bezpečí ti zaručí implementovaná bezpečnostní opatření podnikové úrovně, jako jsou zámky webové kamery a portů, podpora TPM, otisk prstu nebo infračervená webová kamera a upozornění na její stav. Zabezpečení však neznamená, že Summit není možné někde zapomenout nebo ztratit. Díky integrované technologii Tile notebook snadno dohledáš podle jeho poslední polohy. Pomocí bezplatné aplikace Tile můžeš aktivovat a lokalizovat notebooky Summit v blízkém i vzdáleném okolí. „Řada MSI Summit je stvořena pro produktivitu, ale není možné být produktivní, pokud trávíte zbytečný čas hledáním ztraceného nebo zapomenutého notebooku,“ řekl CJ Prober, generální ředitel společnosti Tile. „Naše spolupráce s MSI a Intelem umožňuje snadno odemknout vyhledávací schopnosti pomocí předinstalované aplikace Tile pro Windows a zajistit, aby lidé mohli dále a nerušeně pracovat.“

msi, notebook
Zdroj: MSI

Řada Prestige: Volba elity

Design řady Prestige se řídí estetikou. Jak Prestige 15, tak Prestige 14 se mohou pochlubit tenkým a lehkým designem šasi, který zajišťuje mobilitu a zároveň zachovává vlastnosti chlazení. Díky technologii Hi-Res Audio v kombinaci se zpracováním zvuku DTS, která poskytuje kvalitnější poslech díky kódování s vyšší přenosovou rychlostí, se můžeš naplno ponořit do poslechu hudby.

Vybrat si můžeš mezi grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ a platformou Intel® Evo™ na základě preferencí. Rozdíl poznáš díky technologii True Pixel, která oživuje obraz s úžasnou přesností barev. Vyšší zabezpečení zajistí biometrické přihlašování obličejem nebo otiskem prstu, které je rychlejší a není zapotřebí si pamatovat hesla. Dlouhá výdrž baterie a rychlé nabíjení jsou vlastnosti, se kterými budeš produktivní po celý den, bude-li třeba. Harmonická kombinace funkcí dává modelu Prestige jeho prestižní jméno.

msi, notebook
Zdroj: MSI

Řada Modern: Každodenní vášeň

Řada Modern je oblíbenou volbou pro ty, kteří udávají trendy. Proto se společnost MSI spojila s francouzskou ilustrátorkou Lorraine Sorlet, aby prostřednictvím vizuálů inspirovaných láskou, prací a cestováním vyprávěla čtyři příběhy. Trendy a zároveň sofistikovaný – to charakterizuje nový vzhled, který model Modern dostává.

Design bude možné vidět v barvách Classic Black a Urban Silver, ty si tak můžeš vybrat styl, který odpovídá tvému každodennímu životu. Díky všem těmto myšlenkám si řada Modern zaslouží své opodstatněné místo v kategorii Business & Productivity se spoustou produktivních funkcí: tenký rámeček nabízí vyšší poměr obrazovky, 180° výklopná obrazovka umožňuje snadné sdílení, zvětšený touchpad přináší lepší skrolování a klávesnice plné velikosti nabízí celou sadu klávesových zkratek. „Řada Modern je skutečně krásným doplňkem, který můžete nosit všude s sebou,“ řekla Anne Lee, Senior Product Marketing divize notebooků MSI.

msi, notebook
Zdroj: MSI

Díky různým funkcím a provedení si každý najde ten svůj notebook z kategorie Business & Productivity, ať už špičkový Summit s možností otočení displeje o 360°, Prestige s úžasným displejem nebo Modern se stylovou a zároveň robustní konstrukcí. Produktivita začíná zde.

Domů
Sdílet
Diskuse