Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. května 2022 6:00
Čas čtení 1:21
Radim Šlechta

Adam Mišík v roli dealera kokainu nahrává track se Sergeiem Barracudou. Podívej se na první záběry z filmu BANGER

FILMY A SERIÁLY ADAM MIŠÍK SERGEI BARRACUDA
Uložit Uložené

Exkluzivní teaser na nový český film BANGER.

„Víš na koho si máš dávat v místnosti největší pozor? Na toho, co mlčí,“ vysvětluje Sergei Barracuda Adamu Mišíkovi v prvních záběrech očekávaného filmu BANGER. Ten zachycuje pouliční život a rapovou kulturu v celé její drsné kráse. Drogy, sex, hudba, rvačky. To všechno je patrné z prvních minut filmu, které má REFRESHER exkluzivně k dispozici. V kinech bude film od 22. září.

Hlavní postava v podání Adama Mišíka je pražský dealer kokainu, který touží udělat banger. K tomu by mu měl pomoci rapper Sergei Barracuda, kterého se snaží společně se svým manažerem Láďou najít v noční Praze.

BangerBangerBangerBanger
Zobrazit galerii
(13)

Stejně dynamické jako filmový příběh bylo i samotné natáčení v pražských ulicích, které probíhalo kompletně na iPhone. Adam Mišík k natáčení říká: ​​„Celý příběh se odehrává v jeden večer a je to pořádná jízda. Stejně tak na mě působilo i natáčení. Měl jsem pocit, jako by to byl jeden natáčecí den, i když jich bylo 15. Hodně momentů vznikalo spontánně přímo v danou situaci, takže bylo potřeba mít Alexovu energii hodně pod kůží.“
 
„Myslím, že první záběry ukazují, jak bude BANGER v kinech vypadat. Je intenzivní, bez příkras a opravdový, ale především jsme chtěli, aby se diváci u filmu bavili. Zajímavé pro mě taky bylo oslovit pro roli Alexe Adama Mišíka a pracovat s ním takovým směrem, který by u něj nikdo nečekal,“ popisuje Adam Sedlák, režisér filmu. Toho si můžeš pamatovat například jako tvůrce série Semestr a filmu Domestik.

Doporučeno
Sergei Barracuda nemohl ke kauze Kuběnka říct nic jiného. Rapové prostředí by mu to nedovolilo Sergei Barracuda nemohl ke kauze Kuběnka říct nic jiného. Rapové prostředí by mu to nedovolilo 15. srpna 2023 16:30

Celý snímek dělá ještě zajímavější fakt, že jej tvůrci celý natočili na iPhone. „Rap je hudba ulice a chtěl jsem, aby náš film působil jako film ulice. Volba natáčet na iPhone proto nebyla snahou ušetřit, ale především kreativní. Bylo jasné, že to tak musíme udělat. Cílem bylo příběh zachytit co nejvěrněji, nechtěl jsem, aby se kamera předváděla, jakkoliv na sebe upozorňovala, jako tomu je ve zvyku například v rapových videoklipech,“ říká Adam Sedlák.

Na film se můžeš těšit už 22. září. Kromě Adama Mišíka a Sergeie Barracudy se v něm představí i Marcel Bendig, Anna Fialová, Pavel Novotný nebo pornoherečka Stacy Cruz.

Domů
Sdílet
Diskuse