Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
31. prosince 2022 v 14:25
Čas čtení 0:52
Martin Adam Pavlík

VIDEO: Ruská krasobruslařka přetvořila na ledě virální tanec ze seriálu Wednesday

VIDEO: Ruská krasobruslařka přetvořila na ledě virální tanec ze seriálu Wednesday
Zdroj: Netflix/Wednesday
SPORT ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Virálním tancem z Wednesday se inspirovala už i známá sportovkyně.

Virální tanec herečky Jenny Ortegy z populárního netflixového seriálu Wednesday obletěl celý svět, a na TikToku jej dokonce přetvořila i oceňovaná hvězda popu Lady Gaga.

Choreografií, kterou herečka vymyslela sama za pouhé dva dny, se inspirovala už i šestnáctiletá ruská krasobruslařka Kamila Valijeva. Na své vystoupení na ledě si oblékla podobný outfit sestávající z černých šatů a bruslila na stejnou píseň Goo Goo Muck od kapely The Cramps jako Ortega ve Wednesday. A šlo jí to skvěle.

Herečka Jenna Ortega tanec vymyslela svépomocí. „Nejsem tanečnice. Nic z toho nedělám. Nemám v této oblasti žádné zkušenosti... Dva dny jsem nespala. Sledovala jsem videa Siouxsie a Banshees, Denise Lavanta v Beau Travail. Našla jsem archivní záběry gotických teenagerů tančících v klubech v 80. letech, sledovala jsem vystoupení Lene Lovich či Niny Hagen. A pak jsem si v den natáčení pomyslela: Dobře, uvidíme, co se stane,“ přiblížila tvorbu choreografie Jimmymu Fallonovi v jeho noční show dvacetiletá Ortega.


Herečka ještě dříve přiznala, že během natáčení taneční scény měla covid-19. Vysloužila si za to vlnu kritiky, protože několik diváků nedokázalo pochopit, jak mohla herečka pokračovat v natáčení, když se zdravotně necítila dobře. O postavě Wednesday a proč ji mladí milují, si můžeš přečíst v tomto článku.


Domů
Sdílet
Diskuse