Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. března 2023 15:37
Čas čtení 0:51
Ilona Hobzová

VIDEO: Jeremy Renner po vážné nehodě chodí v antigravitačním boxu

VIDEO: Jeremy Renner po vážné nehodě chodí v antigravitačním boxu
Zdroj: Marvel Studios
FILMY A SERIÁLY FILMOVÉ OSOBNOSTI ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Herec se zotavuje poté, co ho na Nový rok přejela sněžná rolba.

Americký herec Jeremy Renner se dává dohromady po nehodě, která se mu stala 1. ledna. Renner pomáhal svému synovci vyprostit sněžnou rolbou nákladní auto ze sněhu. Když z rolby (vážící šest a půl tuny) vystoupil, rozjela se a herce přejela. Na začátku března herec sdílel video, na kterém cvičí na rotopedu a používá ruční tyč, která mu pomáhá tlačit levou nohu. Nyní udělal v rekonvalescenci další pokrok.

Doporučeno
Jeremy Renner se poprvé ozval z domácí léčby. Zlomil si více než 30 kostí, ale nechybí mu optimismus Jeremy Renner se poprvé ozval z domácí léčby. Zlomil si více než 30 kostí, ale nechybí mu optimismus 21. ledna 2023 19:32

Pomáhá mu speciální technologie

Hvězda Avengers se v neděli na sociálních sítích podělila o video, na kterém se prochází na antigravitačním běžeckém pásu. Tento stroj umožňuje díky speciální technologii chůzi s menším zatížením svalů a kloubů dolní části těla. Rennerovy nohy tak „nesou“ jen část jeho váhy, konkrétně čtyřicet procent. „Teď je čas, aby si mé tělo odpočinulo,“ napsal herec k příspěvku. Antigravitační pás má oproti jiným pomůckám výhodu v tom, že v něm pacienti*pacientky mohou chodit ve vzpřímené poloze.

Doporučeno
MMA zápasník vyrval zaživa srdce z kamarádova těla. Byl pod vlivem drog, myslel si, že bojuje s ďáblem MMA zápasník vyrval zaživa srdce z kamarádova těla. Byl pod vlivem drog, myslel si, že bojuje s ďáblem 26. března 2023 11:00

Jeremy Renner si při novoroční nehodě zlomil více než třicet kostí. V nemocnici, kam byl letecky transportován, zůstal až do 17. ledna. Policejní zpráva později odhalila, že nouzová brzda sněžného pluhu nebyla před vystoupením Rennera řádně zatažena, což k nehodě přispělo. 

Domů
Sdílet
Diskuse