Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
19. října 2023 v 11:44
Čas čtení 0:48
Radim Šlechta

Eminem zemřel už v roce 2006, tvrdí konspirační teorie. Nahradit ho měl robotický klon

Eminem zemřel už v roce 2006, tvrdí konspirační teorie. Nahradit ho měl robotický klon
Zdroj: Getty Images/Kevin Mazur/WireImage
NEWS
Uložit Uložené

Slavný rapper má být už 17 let po smrti.

Není žádnou novinkou, že se okolo slavných lidí tvoří rozličné konspirační teorie. Elvis stále žije, Tupaca odstranila vláda a Paul McCartney z Beatles zemřel při autonehodě ve vzdálené budoucnosti. Na internetu v současnosti ale lidé spekulují, že i legendární rapper Eminem ve skutečnosti zemřel už v roce 2006. A jak to, že pořád vystupuje? Nahradil ho přesný robotický klon.

Stejně jako McCartney měl Eminem zemřít při autonehodě před 17 lety. Podle lidí, kteří této teorii věří, se mu od té doby začal výrazně proměňovat hlas a své texty měl začít skládat jinak, než byla jeho fanouškovská základna do té doby zvyklá.

Svou úvahu podkládají ještě rapperovým rozhovorem z roku 2013, během kterého se měl stejně jako robot „zaseknout“. Kromě toho za jasný důkaz považují vyjádření rappera se jménem B.o.B. Ten se 10 let po údajné Eminemově smrti nechal slyšet, že klonování lidí je na světě už mnoho let.

Daleko pravděpodobnější ale je, že Eminem prostě fyzicky i mentálně stárne a jako umělec se od začátku své kariéry vyvinul. Odpůrci teorie navíc upozorňují, že „zaseknutí“ v rozhovoru není nic robotického, ale prostě jenom okamžik, kdy je Eminem prostě Eminemem.

Domů
Sdílet
Diskuse