Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. listopadu 2023 v 14:36
Čas čtení 3:39
Ondřej Jarůšek

Nové Call of Duty: Modern Warfare III střílí slepýma. Extrémně krátká kampaň je bída a velké zklamání

Nové Call of Duty: Modern Warfare III střílí slepýma. Extrémně krátká kampaň je bída a velké zklamání
Zdroj: REFRESHER/Ondřej Jarůšek
TECH GAMING NOVÉ HRY
Uložit Uložené

Několik dní před oficiálním vydáním Call of Duty: Modern Warfare III jsem si v předstihu zahrál příběhovou kampaň hry, abys ty nemusel*a. Přečti si, proč by ses měl*a mít před potenciální koupí titulu na pozoru.

V životě jsou jen tři jistoty – daně, smrt a nové Call of Duty každý podzim. Nejnovější přírůstek do této letité akční série je ale důkazem toho, že značce by prospěla minimálně roční pauza. Letošní díl měl ostatně špatnou reputaci už před vydáním. Spekulovalo se totiž o tom, že se mělo původně jednat o rozšíření pro loňské Modern Warfare II, které se nakonec jen roztáhlo na samostatnou hru. A po dohrání kampaně nutno říct, že bych se nedivil, kdyby to byla pravda. 

Krátká kampaň, nudné mise

Už zprávy z minulého týdne o krátkosti singleplayerové kampaně byly neblahou předzvěstí toho, že půjde o zklamání. To se nakonec taky potvrdilo. Krátká kampaň sice ještě nemusí nutně znamenat špatnou kampaň – kupříkladu Titanfall 2 měl rovněž poměrně krátký hlavní příběh –, ale díky náplni a designu misí se jednalo o naprosto famózní zážitek. Ale to u Modern Warfare III (bohužel) absolutně neplatí. 

Doporučeno
Zabíjej nacisty i nechutné démony z pekla. Našli jsme 10 nejlepších stříleček, které tě přivedou do varu Zabíjej nacisty i nechutné démony z pekla. Našli jsme 10 nejlepších stříleček, které tě přivedou do varu 1. listopadu 2023 v 17:00
call of duty mw3call of duty mw3call of duty mw3call of duty mw3
Zobrazit galerii
(13)

Největší novinkou, kterou Modern Warfare III do kampaně přináší, jsou takzvané Open Combat Missions. Těch je přibližně polovina a hráči mají údajně dávat svobodu v přístupu jejich plnění. Ve skutečnosti se ale jedná o nudné, repetitivní a frustrující mise, které postrádají nápad a skutečnou inovaci. Tvým úkolem v nich je například zneškodnit tři bomby, jindy zase hacknout tři mobily a v dalších zase zničit tři vrtulníky. Jsou to banální a repetitivní úkoly, které jsou spíše otravné než zábavné.

Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 2
Domů
Sdílet
Diskuse