Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
10. května 2016 18:51
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Jägermeister představuje další originální party. Na mejdanu ve Vysočanech vystoupí James Cole se svým novým albem

REFRESHER ČESKÝ RAP
Uložit Uložené

27. květen si zapište do kalendáře, čeká vás totiž mejdan, který u nás nemá obdoby. Zatím prozradíme jen headlinera, datum a místo konání, veškeré ostatní informace si budete muset ulovit sami.

Myšlenka a filosofie neustálého lovuledově namražený Jägermeister a jako headliner James Cole. Asi tak by se ve zkratce dal popsat mejdan, který se 27. května odehraje ve vysočanské Kolbence. Noc lovců si ale zaslouží obsáhlejší popis. Co nás tedy vlastně čeká?

Rapový matador James Cole v Praze poprvé veřejně představí tracky za svého připravovaného alba. Ten sám navíc popsal spojitost myšlenky Nepřestávejte lovit a jeho alba: „Miluji metaforu od Davida Lynche, který přirovnává hledání nápadů k lovení ryb. Úkolem je najít velkou rybu, velký nápad, jenž je hluboko pod hladinou a daleko od břehu. Lze to číst jako nekonečnou cestu za vyhmatáváním toho správného tvaru, té správné melodie; je to proces, který může být uspokojen jen dalším hledáním,” řekl. 

 

Noc lovců bude opředena osobnostmi, které nepřestávají lovit v oblastech umění, hudby a sportu, a pokud to máš nastavené stejně, bylo by hloupé nechat si tuto akci ujít. Prozatím ještě neprozradíme, co vše se v areálu ČKD na ulici Kolbenova 5b semele a koho tam uvidíte a uslyšíte. Proto doporučujeme sledovat Snapchat JagermeisterCZ a zároveň Facebook, kde budou postupně odhaleny všechny důležité indicie ohledně nabitého programu.

Jägermeister představuje další originální party. Na mejdanu ve Vysočanech vystoupí James Cole se svým novým albem

Vstupenky jsou již nyní dostupné zde za příjemných 100 Kč, avšak pokud chceš mít místo na party jisté, neváhej a kupuj, dokud je to možné – počet lístků je omezený.

Domů
Sdílet
Diskuse