Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Těsně před vydáním nového alba odhaluje The Weeknd 12minutový film Mania

Starboy dorazí do našich přehrávačů 25. listopadu, což je doslova za dveřmi. Abel má pro nás však ještě jednu ochutnávku.

24. listopad 2016, 10:30
24. listopad 2016, 10:30

Starboy dorazí do našich přehrávačů 25. listopadu, což je doslova za dveřmi. Abel má pro nás však ještě jednu ochutnávku.

Příchozí album Starboy od kanadského The Weeknda bude obsahovat 18 skladeb s hosty jako Daft Punk, Kendrick Lamar, Lana Del Rey či Future. Předem je jasné, že půjde o jeden z největších releasů tohoto roku, což potvrzuje i úspěch stejnojmenné titulní písně. Kromě singlu Starboy nám Abel dosud odhalil ještě tracky Party Monster, False Alarm a závěrečnou záležitost desky s názvem I Feel It Coming. Přestože je datum vydání, 25. listopad, opravdu za dveřmi, má pro nás ostříhaný Kanaďan ještě jednu podstatnou ochutnávku, a tou je krátký, 12minutový film titulovaný Mania.
 
Abel snímek Mania na sociálních sítích poslední dny poctivě teasoval. Jak se ukázalo, film pokračuje v příběhu videoklipu Starboy, když se The Weeknd veze ve svém autě, které jsme předtím už viděli. Postupně se kamera přesouvá do klubu, kde si Kanaďana prohlíží jedna dívka. Když se následně vydá na toalety, pronásleduje ho i pán s nožíkem. Ten však neskončí dobře, protože si ho do parády vezme černý panter, který se nakonec změní na onu půvabnou slečnu. Pár si pak užívá společný čas na parketu a před žárem reflektorů. Během celého filmu můžeme slyšet ukázky jednotlivých songů z alba, které výborně doplňují jeho atmosféru. Mania režíroval Grant Singer, autor klipu Starboy či The Hills. Sleduj níže.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější