Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. listopadu 2016 21:30
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Vše, co předvádějí, vymýšlejí přímo na jevišti. Trio IMPRA vyrazilo na tour po České republice

REFRESHER
Uložit Uložené

Improvizace je umění a umění je improvizovat a IMPRA ho ovládá dokonale.

Bez přípravy, bez scénáře, bez jakéhokoliv ponětí, co se na jevišti bude odehrávat. Nechat se vést múzou, překvapit sám sebe i diváky. Tak funguje IMPRA, která vyzývá svým novým představením: „Nebuďme ovce“. Mladé, kreativní, hranice neznající, cenami ověnčené a inspiraci nepřestávající lovit improvizační trio IMPRA je právě na turné po devíti vybraných českých a moravských městech. Studenti Konzervatoře Jaroslava Ježka – Hanny Firla, Ondřej Král a Igor Ochepovsky oslaví druhé narozeniny založení své skupiny originálně a po svém.

Vše, co předvádějí, vymýšlejí přímo na jevišti. Trio IMPRA vyrazilo na tour po České republice

Po předchozích úspěšných vystoupeních Volání divočiny, Nové formy, Nebuď pussyvní a Nepřestávejte lovit přicházejí se zbrusu novým kusem pod názvem Nebuďme ovce. O čem bude? Na co se můžete těšit? Těžko říct, protože vše, včetně hudebního doprovodu, vzniká z prvotních impulsů přímo na jevišti před zraky diváka. Na co ale můžete rovnou zapomenout, je nuda. Buďte si stoprocentně jistí, že kluci z IMPRY vás vyvedou ze stáda, stereotypu a že díky nim zažijete nevšední momenty a budete součástí neuvěřitelných příběhů, situací a instrumentálních kreací.

Chcete-li obohatit svůj život o něco nevšedního, netradičního a překvapivého, určitě si naplánujte cestu do některého z uvedených měst. Bude to rozhodně stát za to.


2. 12. Šumperk – Divadlo Šumperk
3. 12. Ruda nad Moravou – Kulturní sál Na Záložně
7. 12. Liberec – Had klub
10. 12. Ostrava – Stará arena
13. 12. Brno – Industra
14. 12. Praha + Oslava druhých narozenin IMPRY – Cargo Gallery

Domů
Sdílet
Diskuse