Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
26. září 2017 v 16:02
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Dočkáme se komedie s Eddiem Murphym, Arnoldem Schwarzeneggerem a Danny DeVitem? Pokračování Twins je prý na spadnutí

FILMY A SERIÁLY ARNOLD SCHWARZENEGGER
Uložit Uložené

Pokračování Twins bude nejspíše Arnieho další projekt po Terminatorovi 6.

Dlouho diskutované pokračování akční komedie Twins z roku 1988 se zvedá z popela. Bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger podle zdrojů magazínu MovieWeb potvrdil, že film skutečně vznikne. Nejprve se ale můžeme těšit na Terminatora 6, kterého natočí Tim Miller (Deadpool). O tom, že jeho další projekt bude sequel k Twins, promluvil na akci nazvané An Experience with Arnold Schwarzenegger v Anglii. Terminator 6 se začne natáčet v březnu (marec) 2018, tudíž návrat Dannyho DeVita a Schwarzeneggra v jednom filmu uvidíme nejdříve v roce 2019. K dvojici by se měl navíc připojit i Eddie Murphyh. Sequel 29 let staré komedie by měl nést název Triplets a Arnold Schwarzenegger se nechal slyšet, že je pro něj prioritou. Nikdo kromě něj však o projektu zatím oficiálně nehovořil, a tak zatím můžeme dát jen na jeho slova. 


Jeho nadšení potvrzují i slova z rozhovoru pro Entertainment Weekly:

„Momentálně pracujeme na Triplets. Ten projekt je pro mě prioitou číslo jedna, protože se ho snažím dotáhnout do konce už 20 let. Ivan Reitman (režisér Twins) v to věří, Danny DeVito tomu vždy věřil a naděje do toho vkládá i Eddie Murphy. Bude to skvělé! Takže se všichni těšíme.“

Dočkáme se komedie s Eddiem Murphym, Arnoldem Schwarzeneggerem a Danny DeVitem? Pokračování Twins je prý  na spadnutí
Zdroj: Universal pictures

Přáli byste si pokračování Twins nebo by se podle vás měl Anrie věnovat jiným projektům?

Domů
Sdílet
Diskuse